فرماندار میاندوآب سجادی دیگر رئیس شورا نیست و از هفته آینده جلسات شورا تعطیل خواهد بود.

جلسه فوق العاده شورای شهر به پیشنهاد فرماندار ویژه میاندوآب امروز ساعت 16 در محل برگزاری جلسات شورا برگزار شد. به گزارش میاندوآب پرس؛ ناصر امیری در این جلسه گفت:همه خدمتگزار مردم هستیم و دوس داریم هر چه سریعتر شهرمان به ثبات برسد و شهردار انتخاب شود امیری با خطاب قرار دادن سجادی رئیس شورا […]

جلسه فوق العاده شورای شهر به پیشنهاد فرماندار ویژه میاندوآب امروز ساعت 16 در محل برگزاری جلسات شورا برگزار شد.
به گزارش میاندوآب پرس؛ ناصر امیری در این جلسه گفت:همه خدمتگزار مردم هستیم و دوس داریم هر چه سریعتر شهرمان به ثبات برسد و شهردار انتخاب شود
امیری با خطاب قرار دادن سجادی رئیس شورا گفت:چرا قبل از طرح شکایت نزد دادگاه با بنده مکاتبه نکردید؟ چرا برای اعضای شورا پرودنده سازی می کنی؟ آیا ایجاد آشوب و اختشاش در شهر صرفا برای این نیست که شما در انتخاب شهردار رای نیاوردید؟
img_6540
فرماندار در ادامه خطاب به اعضای شورای شهر گفت: اگر بر انتخاب خود تاکید دارید اعلام کنید تا صورتجلسه تنظیم و برای سیر مراحل قانونی به استان ارجاع شود.
صحبت های اعضای شورای شهر:
img_5836
اسلام نوری زاده:تفویض اختیار زمانی درست است که بنده به جای خود کسی را برای رای دادن معرفی کنم و خودم در جلسه حضور نداشته باشم.
img_6037
منوچهر شریفی: به عنوان رئیس شورا باید جلسه را مدیریت می کردید، اگر موردی هم در رای گیری وجود داشت باید در همان جلسه تذکر می دادیدو دوباره رای گیری می کردید ، در ضمن نباید اسناد محرمانه شورا به هیچ وجه به بیرون درج کند.
img_6030
مرتضی نجفی:ما به رای خود پایبند هستیم ،دلیل سنگ اندازی های رئیس شورا را عدم انتخاب شدن ایشان می دانیم.
img_5794
رقیه خدنگان:به هیچ وجه نباید مصوبه قبلی شورای باطل شود و ما به جد پیگیر مصوبه خود خواهیم بود.
img_5847
فرزاد مشکینی:خطاب به فرماندار گقت؛چرا ما را در دوگانگی قرار می دهید؟دعوت نامه ای که از رئیس شورا دریافت کرده ایم برای انتخاب شهردار است در حالی که الان صحبت های دیگری مطرح می شود، اگر قصد بر انتخاب مجدد شهردار شود باید رئیس شورا هم مجددا انتخاب شود ، با اینکه اعضا و خود فرماندار بارها گفته اند حرمت ها در جلسه حفظ نمی شود و صدا ها برای همدیگر بالا می رود ، که اینهاموجب ایجاد دلخوری بین اعضا می شود.
img_5476
معصومه خلیل زاده: در مدتی که به عنوان شورا فعالیت می کنم هیچ وقت اجازه نداده ام کس دیگری رای مرا بنویسد، چرا که کعتقدم کسانی که به بنده رای داده اند، به اینجانب اعتماد کرده اند. رای گیری جلسه گذشته مغایر با قانون است پس بای رسیدیگی قانونی شود.
img_5871
احمد رستمی:با توجه به اینکه بنده تا به حال رای های خودم را نوشته ام لذا به صحت تمام انتخاب های شورا ایمان دارم.
img_6539
سجادی رئیس شورا پس از اظهارات اعضای دیگر شورا گفت: تمام اقدامات بنده مبتنی بر قانون و به صورت محرمانه انجام شده است ،ضمن اینکه اولین مکاتبه بنده با شخص شما فرماندار انجام شده است ،در مورد انتخاب شهردار هم باید بگویم ،از نظر قانون تاکید بر رای قابل قبول نیست و یا باید اعتراض ها با مدارک به استان ارسال گردد و یا رای گیری دیگری انجام شود
پس از این اظهارات 4 نفر از اعضا جلسه را ترک کرده و سجادی عدم رسمیت جلسه را اعلام کرد که سپس اختلاف نظرهایی که بین فرماندار و رئیس شورا وجود داشت بالا گرفت تا جایی که امیری اعلام کرد دیگر جلسات شورا به ریاست سجادی برگزار نخواهد شد و ار هفته آینده نیز تمام جلسات تعطیل است تا در مراجع قانونی تعیین تکلیف شود.