چه کسانی عکس پروفایل تلگرام ما را بازدید میکنند

تلگرام نرم افزاری ارتباطی و گوشی محور بود  که پس از مدتی به سرعت در ایران مورد توجه بسیاری قرار گرفت و محبوبیت بالایی پیدا کرد

بسیاری از ما بیشتر وقت خود را صرف بازدید از اخبار تلگرام و پیام دادن به دوستانمان در این فضا صرف میکنیم.پیام و تبلیغاتی که بیشتر ما در تلگرام دیده ایم این است :

چه کسی عکس تلگرامتون رو چک میکنه ؟! به این لینک مراجعه کنین تا بفهمین

 

بسیاری از ما کنجکاویم بدانیم چه کسانی عکس پروفایل تلگرام ما را میبینند اما متاسفانه چنین امکانی در تلگرام وجود ندارد و این ترفند ها کلاهبرداری و یا جهت افزایش بازدید است تا زمانی که خود این سرویس ها کد ها و مجوز مربوط به این قابلیت را صادر نکنند این امکان وجود نخواهد داشت.پس برای جلوگیری از کلاهبرداری از باز کردن لینک های اینچنینی خودداری کنید و از عدم وجود چنین امکانی مطلع باشید

تلگرام قابلیت هک شدن ندارد !

eff5588ff4dda6999b2140887a59bf713a093635

کسانی که ادعا میکنند میتوانند تلگرام را  هک کنند تنها هدفشان سواستفاده بوده و دروغی بیش نیست و چنین امکانی در تلگرام و هیچ نرم افزار مشهور دیگری  وجود ندارد زیرا توسعه دهندگان این نرم افزار ها سیستم های پیشرفته و گران قیمتی برای محافظت اطلاعات شما دارند این توسعه دهندگان برای کسانی که واقعا بتوانند نرم افزارشان را هک کنند جوایز بسیار گران قیمتی تدارک دیده اند ! پس چرا خبری نیست !؟ ساده است چون راه ها بسته است!

پس چگونه تلگرام بعضی دوستانمان را هک کرده اند !!!

این پرسش ساده است زیرا انان ساده بوده اند ! و در دام این کلاهبراران افتاده اند به این ترفند هک نمیگویند انها خودشان با دست خودشان ناخودآگاه اطلاعات شخصی خود را تقدیم این افراد به اصطلاح هکر کرده اند .

به این ترفند ها که در همه جای دنیا نیز رایج است مهندسی اجتماعی میگویند افراد با سواستفاده از سادگی قربانی ناخودآگاه ایمیل یا پسورد را میگیرند

مثلا با جعل کانالی خود راتلگرام معرفی میکنند و و از شخص مذکور پسورد را میخواهند .در صورتی که پیغام بالا را با کمی کنجکاوی و دفت بررسی کنید متوجه خواهید شد  از سرور تلگرام ارسال نشده است.

974069d8b3f0d5dd75f4e4d08312739c005df3f2

تذکر : تلگرام چنین پیامی را به شما نمیدهد و از شما چنین اطلاعاتی را نمی خواهد.زیرا نیازی به این اطلاعات ندارد اطلاعات شما با به طور کامل در اختیار سرور های آن هاست.پس به هیچ عنوان پسورد یا ایمیلی که با ان اکانت خود را ساخته اید  و یا کدی را که تلگرام برای فعال  سازی اکانتتان ارسال میکند به هیچ کس دیگری ارسال نکنید .

انتهای خبر/عضو کانال تلگرامی پایگاه اطلاع رسانی میاندوآب پرس شوید