4 کشته و 3 زخمی در تصادف مرگبار جاده میاندوآب – بوکان

به گزارش میاندوآب پرس بامداد روز جمعه 16 تیرماه تصادف بین یک دستگاه پژو پارس و ایسوز در جاده میاندواب_ بوکان 4 کشته و 3 زخمی بر جای گذاشت. ظاهر فیضه مسئول روابط عمومی آتش نشانی بوکانی در این ارتباط اظهار کرد: در ساعت 1:52 بامداد بنا به تماس مردمی با سامانه 125 آتش نشانی، […]

به گزارش میاندوآب پرس بامداد روز جمعه 16 تیرماه تصادف بین یک دستگاه پژو پارس و ایسوز در جاده میاندواب_ بوکان 4 کشته و 3 زخمی بر جای گذاشت.
photo_2017-07-06_22-30-17
ظاهر فیضه مسئول روابط عمومی آتش نشانی بوکانی در این ارتباط اظهار کرد: در ساعت 1:52 بامداد بنا به تماس مردمی با سامانه 125 آتش نشانی، اطلاع داده شد که برخورد شدیدی میان یک دستگاه سواری پژو پارس و ایسوزو باری در حوالی روستای قارنجه(نرسیده به کارخانه سیمان) باعث کشته شدن و مصدوميت چندین نفر شده که بلافاصله ماموران آتش نشان و نجاتگران سازمان به محل اعزام شدند.
وی افزود: ماموران اعزامی پس از رسیدن با همکاری تیم های امدادگر هلال احمر، اورژانس 115 و آتش نشانی ایستگاه سیمینه عملیات رها سازی و نجات مصدومان و همچنین جنازه ها را آغاز کردند.
فیضه گفت: حادثه برخورد بین پژو پارس و ایسوز متاسفانه باعث فوت در دم چهار نفر سرنشین پژو که سه زن و یک مرد از اهالی روستای حاجی آباد بوکان بودند، شد.
وی خاطرنشان کرد: مصدومان توسط آمبولانس های امدادی و جنازه ها توسط آمبولانس آتش نشانی به بیمارستان شهید قلی پور بوکان انتقال داده شدند.