شناسایی جسد سوخته معلم جوان در یک روستای شهرستان تکاب

جسد سوخته معلم جوان ۲۵ ساله از اهالی تکاب روز دوشنبه داخل اتومبیلش در یکی از جاده های روستایی اطراف این شهرستان شناسایی شد.

101501_518

به گزارش میاندوآب پرس و به نقل از آفتاب نیوز بازپرس جنایی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان تکاب روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این مرد جوان شامگاه گذشته از منزل خود در شهرستان تکاب خارج شده و توسط فرد یا افرادی به قتل رسیده و در داخل خودروی سواری خود سوزانده شده است.
حمید مصطفوی با تشریح جزئیات این قتل گفت: مقتول ‘الف – ک’ به شغل معلمی اشتغال داشته و پس از خروج از منزل خود ناپدید شده اما خودروی سواری پژو ۴۰۵ وی در جاده روستایی قره عمر – گوی آغاج در ۲۵ کیلومتری شهرستان تکاب کشف شد.
وی ادامه داد: اهالی روستاهای اطراف بامداد امروز خودرویی را در حال زبانه کشیدن آتش مشاهده کرده و بلافاصله موضوع را به ماموران نیروی انتظامی اطلاع دادند.
بازپرس جنایی تکاب اضافه کرد: ماموران نیروی انتظامی و قضایی تکاب خودروی این مرد جوان را در حالی که به صخره ای در کنار جاده گیر کرده و متوقف شده بود کشف کرده و با جسد سوزان مقتول مواجه شدند.
مصطفوی گفت: آتش گرفتن خودرو بر اثر تصادف یا برخورد با صخره نبوده است.
بازپرس جنایی تکاب افزود: انگیزه این قتل هنوز مشخص نیست و تحقیقات برای شناسایی قاتل یا قاتلان براساس سرنخ هایی که از این جنایت به دست آمده، آغاز شده است.