تمام مسایل پیرامون یک قاری قرآن و گفتارهای ضداسلامی؛

توهین به مقدسات به بهانه‌ی یک اتهام!

آن‌هایی که تابِ دیدن عزای حسینی و شنیدن صدای اذان را از مناره‌ها ندارند، با سوءاستفاده از اتهامات وارده به یک قاری قرآن علیه اسلام ناب محمدی اردوکشی می‌کنند و به مقدسات مسلمانان توهین می‌نمایند.

%d8%a8%db%8c%d9%88%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%81%db%8c_%d8%b3%d8%b9%db%8c%d8%af_%d8%b7%d9%88%d8%b3%db%8c_%d9%82%d8%a7%d8%b1%db%8c_%d8%a8%db%8c%d9%86%e2%80%8c%d8%a7%d9%84%d9%85%d9%84%d9%84%db%8c_%d9%82%d8%b1

ضرب‌المثل «از آب گِل‌آلود ماهی می‌گیرد» در عصر حاضر پرکاربرد شده و در وقایع مختلف عده‌ای از خدا بی‌خبر پا به میان می‌گذارند تا با اعصاب و روان ایرانی جماعت بازی کنند؛ این‌بار مهره‌های شطرنج طبق وفاق کسانی است که خیلی دلشان با قرآن و اسلام نیست، مذهب هم حالی‌شان نمی‌شود و از قضایِ روزگار جزو آن جرگه‌ای هستند که در روز عاشورا دُهُل می‌زنند و شادی‌شان را می‌کنند.

ماجرا از آنجایی آغاز می‌شود که یک قاری قرآن متهم به تجاوز می‌گردد و می‌گویند فِلان آقا به چند نوجوان هم‌جنس تعرض کرده است، همین نیز اسبابی می‌شود تا هجمه‌های ضد دینی در فضای مجازی شدت گیرد و روشنفکرنماهای غرب‌زده با اهانت به ارزش‌ها، نامِ قرآن مجید را به قرآن سعید تغییر دهند و یا تمامِ قاریان را عده‌ای لواط‌گر بنامند!

آنچه که مبرهن است، یک قاری قرآن معصوم نیست و ممکن است خطایی نیز از او سر بزند، همانا من و شما نیز تاکنون بارها قرآن خوانده‌ایم و در بزنگاه‌ها از روی فقدان بصیرت و عدم توجه به دستورات الهی ذکر شده در همان قرآن بیراهه رفته‌ایم؛ از سویی دیگر قصاص قبل از قضاوت نیز به دور از انصاف می‌باشد و تاکنون حکم قطعی در این‌باره صادر نشده است.

با گذشت از تمام این مسایل با گشت‌وگذار در فضای مجازی و کانال‌های تلگرامی می‌توان به دسیسه‌های موجود پی بُرد. برای مثال دشمنان اسلام ناب محمدی روی به تصویرسازی آورده‌اند و تصویر دادنامه‌ای را منتشر می‌نمایند که به هیچ‌وجه از اصول اولیه برخوردار نیست و تاکنون سابقه نداشته در دستگاه قضایی ایران دادنامه‌ای با آن جملات تدوین و نگارش گردد.

همین‌ها آمده‌اند و می‌گویند این قاری به فلان شخصیت‌ها نیز آموزش داده و جزو معلمان ایکس و ایگرگ بوده است! به راستی دلایل طرح این ادعاها چیست؟ مگر امکان ندارد یک معلم نیز از بین صدها هزار معلم پاک، نااهل درآید و بعداً انحطاط اخلاقی آن مشخص شود؟ حالا باید بگوییم تمام شاگردان آن معلم در طول ۳۰ سال نیز فاسد بوده‌اند؟

کسانی که با سوءاستفاده از اتهامات وارده به یک قاری، اسلام را مورد هجمه قرار داده‌اند چرا در وقایع مشابه به دفاع از هم‌جنس‌بازان می‌پردازند و نام آن را آزادی و حقوق بشر می‌نهند؟ اصلاً مگر یک قاری نماینده‌ی اسلام است که خطای وی را به دین ربط می‌دهند و مقدسات مسلمانان را به تمسخر می‌گیرند؟ هزاران قاری خداشناس و پاک‌دامن در این کشور وجود دارد، چرا آنان نماد دین نشده‌اند و اکنون یک شخصِ در مظان اتهام نماینده مسلمانان شده است؟

هم‌جنس‌بازی چه از سوی قاری قرآن رخ داده باشد و چه از طرفِ بازیگران و خوانندگان، عملی شنیع است که بر خلافِ اسلام می‌باشد، چنانچه اتهامات وارده به آن قاری ثابت شود به سزایِ اعمال خود می‌رسد و اگر کذب بوده و توطئه باشد، از بند رهایی می‌یابد.

در این میان آنچه که باید مورد توجه قرار گیرد برخی قبح‌شکنی‌ها و توهین به مقدسات با طرح مسایل واهی است که جلوگیری از فراگیر شدن آن، هوشیاری عموم ایرانیان را می‌طلبد.

منبع:پایگاه اطلاع رسانی آناج