مردمی که کنار بکشند باید فاتحه آن حکومت را خواند

به گزارش میاندوآب پرس ، حجت الاسلام حمید حسن زاده در خطبه های امروز نماز جمعه میاندوآب گفت: بعضی مواقع فکر می کنیم همه چیز را می دانیم و اشرافیت کامل داریم در حالی که نه تنها اینگونه نیست بلکه در غفلت هم به سر می بریم امام جمعه میاندوآب ادامه داد: مسلمانی که به […]

به گزارش میاندوآب پرس ، حجت الاسلام حمید حسن زاده در خطبه های امروز نماز جمعه میاندوآب گفت: بعضی مواقع فکر می کنیم همه چیز را می دانیم و اشرافیت کامل داریم در حالی که نه تنها اینگونه نیست بلکه در غفلت هم به سر می بریم

امام جمعه میاندوآب ادامه داد: مسلمانی که به صرف نماز خواندن و روزه گرفتن و عبادت ها نیست مسلمانی به انسانیت است بیاندیش که چند نفر را توانسته ای به همدیگر وصل کنی، میان چند دوست نارحت از هم را آشتی داده ای ، آیا از خدشه دار شدن روابط ها لذت می بری یا ناراحت می شوی.

حجت الاسلام حسن زاده عنوان کرد: تمام افراد جامعه باید تلاش کنند در جایگاه خودشان باری از دوش مشکلات جامعه بردارند نه اینکه بخواهیم مسولیت ها را گردان دیگران بیاندازیم ، به عمل کار برآید به سخنرانی نیست.

خطیب نماز جمعه این هفته میاندوآب به معضل بیکاری هم اشاره کرد و گفت: هربار که دیداری با خانواده شهدا داریم عنوان می کنند چندین بیکار باسواد در خانه دارند که بیکاری این خانواده ها اصلاً با رشادت ها و فداکاری هایی که شهدا برای این مرز و بوم کرده اند ،سازگاری ندارد.
وی در ادامه با اشاره به روز منابع طبیعی گفت: همه حق دارند از طبیعت و منابع طبیعی استفاده کنند و بهره مند شوند ولی کسی حق ندارد با کارهای نادرست و خصمانه قدمی در راه نابودی این منابع بردارد که هیچ باید تمام تلاش خود را جهت حفظ این منابع به کار ببندد.
حمید حسن زاده گفت: تمام انقلاب هایی که در جهان شده است اگر آسیب شناسی شود مانند انقلاب حسین ماندگار خواهد شد و اگر تجزیه و تحلیل صحیحی از آنچه در جامعه اتفاق می افتد نداشته باشیم انقلاب ما هم تهدید می شود و شعارها هم کارساز نیست و باید عملاً تهدیدها و آسیب ها شناسایی و مقابله شوند.
امام جمعه میاندوآب به فعالیت های دشمنان انقلاب هم اشاره کرد و گفت: تمام تلاش دشمنان زیر سوال بردن ولایت فقیه است، آیا دیده اید رسانه های ضد انقلاب مثل آمد نیوز مطالبی از اختلاص چندهزار میلیاردی بنویسد؟ ولی مدام در تلاش است مردم را نسبت به رهبری بد بین کند هر چند صدا وسیمای بی تدبیر و نفهم با انتخاب کارشناسانی که اعتقادی به ولایت فقیه ندارند در برنامه های اجتماعی ، یکی از این عوامل تخریب است.

وی ادامه داد:دشمنان داخلی و خارجی این انقلاب در تلاشند با چسباندن مارک تندرو به نیروهای انقلابی آنها را کنار گذاشته و مانع عملکرد شان شوند، هر مسولی در این انقلاب تخلفی کرد باید زیر سوال برود حتی اگر امام جمعه باشد.

این مسئول عنوان کرد: انقلاب نکردیم که در ساختمان های کاخ مانند زندگی کنیم و خودروهای آنچنانی سوار شویم، مسئول باید در وضعیتی پایینتر از قشر متوسط جامعه زندگی کند و مردم هم نباید به سرنوشت شهر و کشورشان بی تفاوت باشند، من طی این 4/5 سال ندیده ایم مردم میاندوآب از مسئولان سوال بپرسند و از ایشان بخواهند در مورد عملکرد دوران مسولیت خود صحبت کنند، مردمی که کنار بکشند باید فاتحه آن حکومت را خواند

خطیب نماز جمعه میاندوآب گفت: همه چیز که به به و چه چه نیست واقعاً در ایام دهه فجر پروژه ای برای افتتاح نداشتیم، آیا کسی در این مورد سوالی پرسید؟

حجت الاسلام حسن زاده دیگر هربه دشمن برای نابودی انقلاب را ایجاد ابتزال در جامعه و اختلاف اجتماعی عنوان کرد و گفت:ما مخالف کار کردن خانم ها نیستیم مخالف ایجاد فضای ابتزال در جامعه هستیم ورزشگاه رفتن خانم ها در شرایط کنونی مصداق همین امر است

امام جمعه میاندوآب اشرافی گری را تهدید بزرگ انقلاب نامید و گفت:هر مسئولی که دچار اسراف و تزویر شود یک تیشه به ریشه این انقلاب زده است و فرقی نمی کند چه این اسراف ها از بیت المال باشد و چه از دارائی های شخصی