مدیر کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان آذربايجان‌غربي خبرداد:
ثبت بیش از 4 میلیون تردد نوروزی در جاده های آذربایجان غربی

مدیر کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي آذربايجان‌غربي گفت: در هفته نخست تعطیلات نوروزی در مجموع 4میلیون و 413 هزار و 980 وسیله نقلیه در جاده های اصلی و فرعی استان تردد کرده اند. عبدالحسین علی اکبری در گفت وگو با میاندوآب پرس افزود:در نوروز امسال 5هزار و 708نفر ار مرزهای بین المللی وارد […]

مدیر کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي آذربايجان‌غربي گفت: در هفته نخست تعطیلات نوروزی در مجموع 4میلیون و 413 هزار و 980 وسیله نقلیه در جاده های اصلی و فرعی استان تردد کرده اند.
عبدالحسین علی اکبری در گفت وگو با میاندوآب پرس افزود:در نوروز امسال 5هزار و 708نفر ار مرزهای بین المللی وارد استان شده اند که نسبت به مدت مشابه سال قبل 5درصد کاهش را نشان می دهد.
وی با اشاره به اینکه سفر به کشورهای همسایه در تعطیلات نوروزی افزایش چشمگیری داشته است گفت: در این مدت 6هزار و 312 نفر از مرزهای استان به کشورهای اطراف سفر کرده اند که این آمار در مقایسه با سال قبل 51 درصد افزایش را نشان می دهد.
مدیر کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي آذربايجان‌غربي در ادامه به جاده های پر تردد استان هم اشاره کرد و گفت: به ترتیب محور های ارومیه به سلماس، ارومیه به مهاباد و ملکان به میاندوآب دارای بیشترین تردد های جاده ای در این روز ها بوده اند.