کشف بیش از 13 کیلو گرم مواد مخدر و دستگیری 49 نفر توزیع کننده در میاندوآب

فرمانده انتظامی میاندوآب گفت:بیش از 13 کیلوگرم انواع مواد مخدر در طول ایام نوروز کشف شد سرهنگ حسن شیخ نژاد در گفتگو با خبرنگار میاندوآب پرس اعلام کرد:از آغاز طرح نوروزی پلیس تا 15 فروردین،سیزده کیلو و هفتصد و هشتاد و یک گرم انواع مواد مخدر و 90 هزار عدد قرص غیرمجاز کشف و 49 […]

فرمانده انتظامی میاندوآب گفت:بیش از 13 کیلوگرم انواع مواد مخدر در طول ایام نوروز کشف شد

سرهنگ حسن شیخ نژاد در گفتگو با خبرنگار میاندوآب پرس اعلام کرد:از آغاز طرح نوروزی پلیس تا 15 فروردین،سیزده کیلو و هفتصد و هشتاد و یک گرم انواع مواد مخدر و 90 هزار عدد قرص غیرمجاز کشف و 49 نفر توزیع کننده مواد مخدر دستگیر و تحویل مقامات قضایی گردید و همچنین 172 نفر معتاد متجاهر به مراکز درمانی و کمپ های اعتیاد معرفی گردید.

فرمانده انتظامی میاندوآب ادامه داد: در طول این طرح پنجاه و دو هزار و 400 نخ سیگار خارجی قاچاق و 240 پاکت تنباکوی غیربهداشتی 694 ثوب البسه خارجی قاچاق در مجموع به ارزش 600 میلیون ريال کشف و در این راستا دو دستگاه خودرو توقیف و دو نفر متهم نیز دستگیر شد.

وی به تصادفات تعطیلات نوروزی هم اشاره کرد و گفت: 33 مورد تصادف منجر به جرح با 38 مجروح در داخل شهر و 10 مورد تصادف منجر به جرح در محورهای موصلاتی میاندوآب رخ داده است که موجب مصدومیت 12 نفر و همچنین فوت یک نفر دیگر شده است، که آمار تصادفات نسبت مدت مشابه سال قبل 41% کاهش داشته است و آمار مصدومین نیز 14 درصد کاهش داشته است و آمار فوتی ها نسبت به سال قبل تفاوتی نکرده است.

سرهنگ شیخ نژاد گفت: در طول طرح نوروزی، پلیس 215 دستگاه خودرو و 77 دستگاه موتورسیکلت را به دلیل داشتن تخلفات راهنمایی و رانندگی توقیف کرده است.

فرمانده انتظامی میاندوآب به سرقت های انجام شده در ایام نوروز هم اشاره کرد و گفت:15 فقره سرقت در این ایام رخ داده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل 17درصد کاهش را نشان می دهد.

وی ادامه داد: در طول تعطیلات نوروز 1193 مورد تماس با مرکز 110 گرفته شده است که 540 مورد عملیاتی و 653 مورد نیز توسط همکاران حاضر در مرکز فوریت های پلیس 110 راهنمایی و ارشاد گردیده است.