همایون هاشمی:تمام گفته های من در باره ی تشکیل فراکسیون جدید تحریف شده است

به گزارش میاندوآب پرس همایون هاشمی درباره صحبت هایی که به نقل از ایشان در خبرگزاری ها منتشر شده است گفت: تمام حرف های من تحریف شده است و به جد پیگیر انتشار دهنده این خبر هستیم و مطمئن باشید خبر اصلاح خواهد شد.

حنیفی مشاور دکتر هاشمی در این باره گفت: در زمان بازدید از نمایشگاه مطبوعات در یکی از غرفه های مربوط به استان کردستان یکی از خبرنگاران دقیقا این سوال را مطرح کرد:

آقای هاشمی با توجه به اینکه در حوزه انتخابیه جنابعالی مردم کرد زبان هم زندگی می کنند ، اگر روزی در مجلس فراکسیون مناطق کرد نشین تاسیس شود، از این فراکسیون حمایت خواهید کرد؟
و پاسخ دکتر هاشمی دقیقا این بوده است: با توجه به اینکه بنده اعتقاد دارم تمامی قومیت ها جزو ایران هستن و برای احقاق بهتر حقوق خاصه خود می توانند با تشکیل فراکسیون در مجلس شورای اسلامی زودتر به نتیجه برسند قطعا از تشکیل این فراکسیون هم حمایت خواهم کرد.

آقای حنیفی ادامه داد دکتر هاشمی هیچ اراده ای برای تاسیس و پیگیری فراکسیونی در مجلس را ندارد و نگاه ایشان به قضیه فراکسیون ها صرفا نگاه توسعه ای بوده و نگاه قومیتی ندارند، بلکه بنا به فرمایش مقام عظمی ولایت، ایران رنگین کمانی زیبا متشکل از تمام اقوام ایرانی است.

صحبت های اختصاصی اصغر حنیفی بود مشاور دکتر همایون هاشمی با پایگاه اطلاع رسانی میاندوآب پرس