اگر انتخاب نماینده صحیح نباشد بین مردم و نمایندگان فاصله می‌افتد/ درد امروز جامعه «اقتصاد» است

محبی‌نیا گفت: اگر نحوه‌ی چینش و انتخاب نمایندگان صحیح نباشد بین نمایندگان و نیاز های مردم فاصله‌ی زیادی می‌افتد و نمایندگان انتخاب شده خواسته های مردم را درک نمی‌کنند. به گزارش میاندوآب پرس و به نقل از آناج؛ جهانبخش محبی‌نیا اظهار داشت: در همه کشورها نمایندگان وظایف مهمی را در تحقق بخشیدن به نیاز‌های مردم […]

محبی‌نیا گفت: اگر نحوه‌ی چینش و انتخاب نمایندگان صحیح نباشد بین نمایندگان و نیاز های مردم فاصله‌ی زیادی می‌افتد و نمایندگان انتخاب شده خواسته های مردم را درک نمی‌کنند.

به گزارش میاندوآب پرس و به نقل از آناج؛ جهانبخش محبی‌نیا اظهار داشت: در همه کشورها نمایندگان وظایف مهمی را در تحقق بخشیدن به نیاز‌های مردم بر عهده دارند، در کشور ما نیز پایه و اساس فلسفه‌ی نظام سیاسی بر رضایت مردم استوار است.

وی ادامه داد: نمایندگان مجلس در واقع نمایندگان ملت هستند زیرا مردم به علت پراکندگی جمعیت قادر به ایفای نقش نیستند و به همین دلیل مسئله‌ی نمایندگی مردم پیش می‌آید و نمایندگان مجلس به نیابت از مردم در صدد رفع مشکلات و نیازهای مردم انجام وظیفه می‌کنند.

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی افزود: نحوه و کیفیت کارها به نمایندگان بستگی دارد که به چه اندازه از مسائل جهانی و ملی و محلی اطلاع دارند، اگر با نیاز ها و درد مردم آشنا باشند و برای خدمت به مردم تلاش کنند در نتیجه رضایت مردم را به همراه خواهند داشت و برای مردم زندگی آرام و بهتری بوجود خواهند آورد.

وی تصریح کرد: اگر نحوه‌ی چینش و انتخاب نمایندگان صحیح نباشد بین نمایندگان و نیاز های مردم فاصله‌ی زیادی خواهد افتاد و نمایندگان انتخاب شده خواسته های مردم را درک نمی‌کنند و برای حل مشکلات مردم اقدامی نمی‌کنند پس به همان اندازه مشکلات در جامعه به وجود می‌آید.

محبی‌نیا یادآور شد: از وظایف خطیر نمایندگان مجلس پیگیری مسائل اقتصادی مردم از جمله اشتغال، شکستن رکود اقتصادی،جذب سرمایه‌های جهانی برای اقتصاد ملی،فضای کسب و کار و امثال اینها که رسیدگی به آنها وظیفه‌ی کمسیون های مربوطه است.

پایان/پایگاه اطلاع رسانی میاندوآب پرس