امام جمعه میاندوآب؛ مجلس ما باید انقلابی باشد

حجت الاسلام حمید حسن زاده ، امام جمعه میاندوآب در خطبه های امروز نماز جمعه گفت:خداوند به حدی مهربان و رئوف است که در لحظه مرگ هم به انسان ها فرصت توبه می دهد اما افسوس که برخی مردم از این فرصت هم بهره نمی برند.

img_6010_edited

وی همچنین با اشاره به دلایل موفقیت برخی کشورهای غربی در مقابل کشورهای جهان سومی گفت:آینده کشور در گرو تحصیل و پیشرفت علمی است.

امام جمعه میاندوآب در ادمه اظهار کرد:مجلس ما باید انقلابی باشد، اگربخواهیم انقلاب ما پا برجا باشد مجلس ما ،روحانیت ما ،مردم ما و همه باید انفلابی باشند.

حسن زاده همچنین با شاره به نامهربانی برخی روشنفکران کشور ادامه داد: آمریکائیها سربازان اشغالگر خود را قهرمان ملی معرفی می کنند، اما در کشور ما عده ای معدود که خود را روشنفکر نامیده و از روی پرچم آمریکا و اسرائیل پا نمی گذارند، مدافعان حرم ما را تندرو می خوانند ، ننگ بر شما باد.

امام جمعه میاندوآب در حرف هایی انتقاد آمیز به حامیان برجام گفت :کسانی که حرف های رهبر انقلاب را درک نکنند باید زیر سلطه آمریکا زندگی کنند.

حمید حسن زاده همچنین با اشاره به اعتزاض ها و فرافکنی های کاندیداهای مغلوب دوران گذشته انتخابات مختلف کشور که همچنان هم در فضای مجازی ادامه دارد گفت: کاندیداهای انتخاباتی ما در صورتی که پیروز انتخابات نباشند تمام کشور را به آشوب می کشند ، اما کاندیداهای آمریکایی به طرفداران خود اعلام کردند به خانه های خود بروید تا از طریق قانون پیگیر حق شما باشیم.

ایشان در پایان اعلام کردند:دشمنی آمریکا همواره از اول انقلاب با ما بوده است ،  رای ۹۹ درصدی مجالس آمریکا به تمدید تحریم ها این را تایید کرد و تمام پیش بینی های رهبری تحقق یافت ،همه باهم آمریکا را زمین خواهیم زد.