امام جمعه میاندوآب؛ مجلس ما باید انقلابی باشد

حجت الاسلام حمید حسن زاده ، امام جمعه میاندوآب در خطبه های امروز نماز جمعه گفت:خداوند به حدی مهربان و رئوف است که در لحظه مرگ هم به انسان ها فرصت توبه می دهد اما افسوس که برخی مردم از این فرصت هم بهره نمی برند. وی همچنین با اشاره به دلایل موفقیت برخی کشورهای […]

حجت الاسلام حمید حسن زاده ، امام جمعه میاندوآب در خطبه های امروز نماز جمعه گفت:خداوند به حدی مهربان و رئوف است که در لحظه مرگ هم به انسان ها فرصت توبه می دهد اما افسوس که برخی مردم از این فرصت هم بهره نمی برند.

img_6010_edited

وی همچنین با اشاره به دلایل موفقیت برخی کشورهای غربی در مقابل کشورهای جهان سومی گفت:آینده کشور در گرو تحصیل و پیشرفت علمی است.

امام جمعه میاندوآب در ادمه اظهار کرد:مجلس ما باید انقلابی باشد، اگربخواهیم انقلاب ما پا برجا باشد مجلس ما ،روحانیت ما ،مردم ما و همه باید انفلابی باشند.

حسن زاده همچنین با شاره به نامهربانی برخی روشنفکران کشور ادامه داد: آمریکائیها سربازان اشغالگر خود را قهرمان ملی معرفی می کنند، اما در کشور ما عده ای معدود که خود را روشنفکر نامیده و از روی پرچم آمریکا و اسرائیل پا نمی گذارند، مدافعان حرم ما را تندرو می خوانند ، ننگ بر شما باد.

امام جمعه میاندوآب در حرف هایی انتقاد آمیز به حامیان برجام گفت :کسانی که حرف های رهبر انقلاب را درک نکنند باید زیر سلطه آمریکا زندگی کنند.

حمید حسن زاده همچنین با اشاره به اعتزاض ها و فرافکنی های کاندیداهای مغلوب دوران گذشته انتخابات مختلف کشور که همچنان هم در فضای مجازی ادامه دارد گفت: کاندیداهای انتخاباتی ما در صورتی که پیروز انتخابات نباشند تمام کشور را به آشوب می کشند ، اما کاندیداهای آمریکایی به طرفداران خود اعلام کردند به خانه های خود بروید تا از طریق قانون پیگیر حق شما باشیم.

ایشان در پایان اعلام کردند:دشمنی آمریکا همواره از اول انقلاب با ما بوده است ،  رای 99 درصدی مجالس آمریکا به تمدید تحریم ها این را تایید کرد و تمام پیش بینی های رهبری تحقق یافت ،همه باهم آمریکا را زمین خواهیم زد.