میاندوآب پرس » مهمترین اخبار » 5 مدرسه در میاندوآب افتتاح شد و 4 پروژه عمران روستایی هم به بهره برداری رسید

5 مدرسه در میاندوآب افتتاح شد و 4 پروژه عمران روستایی هم به بهره برداری رسید

در تاریخ : 16 بهمن 1398
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 2,427
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
به گزارش خبرنگار میاندوآب پرس، در پنجمین روز از دهه فجر 5 مدرسه در نقاط مختلف میاندوآب به بهره برداری رسید، مدرسه سه کلاسه روستای زنجیر آباد که در زمینی به مساحت 2 هزار متر مربع و زیربنای 140 متر مربعی با هزینه 13 میلیارد ریال از محل مشارکت های خیران و بودجه دولتی ساخته شده است، از امروز تحویل آموزش و پرورش شد و 55 دانش آموز در این مدرسه مشغول تحصیل شدند.

مدرسه سه کلاسه در روستای شکور کندی طرح دیگر آموزشی بود که امروز افتتاح شد، این مدرسه در زمینی به مساحت 2 هزار متر مربع و زیربنای 118 متر مربع با هزینه 11 میلیارد ریال از محل مشارکت های خیران و بودجه دولتی ساخته شده است.

مدرسه 6 کلاسه روستای قابانکندی هم با حضور نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و مدیرکل نوسازی آذربایجان غربی افتتاح شد، این مدرسه نیز در زمینی به مساحت 2 هزار متر مربع و زیربنای 400 متر مربع با هزینه 8 میلیارد ریال از محل مشارکت #خیران طی ۲ سال ساخته شده است .

دو مدرسه در روستاهای حاج حسن و ده منصور مورد بازسازی قرار گرفته و به فضای آموزشی هز کدام 4 کلاس دیگر اضافه شده است.

بهره برداری از جدول کشی و آسفالت 4 روستای بخش مرکزی(حاج حسن، قبانکندی، خیرآباد و گامیش گلی) دیگر برنامه امروز بود ، در مجموع برای آسفالت، زیر سازی و جدول کشی معابر این روستا قریب به 44 میلیارد ريال هزینه شده است که 15 درصد این مبلغ از محل منابع مالی دهیاری ها، 35 درصد ثیر رایگان و 50 درصد دیگر از محل مشارکت خود اهالی تامین شده است.تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود