میاندوآب پرس » مهمترین اخبار » سپاه پاسداران شبکه آبرسانی ۶ روستای میاندوآب رابازسازی می کند

سپاه پاسداران شبکه آبرسانی ۶ روستای میاندوآب رابازسازی می کند

در تاریخ : 14 اسفند 1400
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 916
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
سرپرست فرمانداری میاندوآب گفت: شبکه آبرسانی ۶ روستای بخش مرکزی این شهرستان توسط قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) اصلاح و بازسازی می‌شود.

علی پیام در جلسه هماهنگی اجرای این طرح با دستگاه‌های خدمات رسان میاندوآب اظهار داشت: این بازسازی شامل اصلاح شبکه آب داخلی و توزیع ۶ روستای للکلو، تازه‌کند للکلو، ملک‌آباد، شکورکندی، ده‌منصور و مرجان‌آباد است.


وی افزود: در همین راستا مخزن ۲ هزار مترمکعبی آب روستای گاومیش گلی با هزینه ۴۰۶ میلیارد ریال از محل اعتبارهای قرارگاه سازندگی امام حسن مجتبی (ع) سپاه و با همکاری بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج و شرکت آب و فاضلاب میاندوآب احداث می‌شود.

سرپرست فرمانداری میاندوآب در قالب این طرح خط انتقال آب از مخزن گاومیش‌گلی تا روستای ارمناک و زینال‌کندی (سه‌راهی‌ گرده‌گول) به طول ۱۰ کیلومتر با تحت پوشش قرار دادن ۳۸ روستا نیز اجرا می‌شود.

پیام، با اشاره به اینکه احداث خط انتقالی به طول یک کیلومتر در مجتمع ۶ روستای ابراهیم آباد و گاومیش‌گلی نیز در این پروژه گنجاده شده است اظهار داشت: اداره‌های خدمات‌ رسان در اجرای این طرح همکاری و پیگیری‌های لازم را باید در اسرع وقت انجام دهند.

سرپرست فرمانداری میاندوآب تاکید کرد: همچنین دستگاه‌ها به استعلام های مورد نیاز در اسرع وقت پاسخ دهند تا از فصل کاری در اجرای این طرح استفاده بهینه شده و در جهت رفع مشکل روستاییان مفید واقع شود.

پیام در ادامه این جلسه همچنین از ورود سپاه به عرصه آبادانی روستاهای این شهرستان قدردانی کرد.
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود