» » امام جمعه میاندوآب :صدای مردم باید شنیده شود.

امام جمعه میاندوآب :صدای مردم باید شنیده شود.

در تاریخ : 16.06.97
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 382
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
امام جمعه میاندوآب گفت :صدای مردم باید شنیده شود.
به گزارش میاندوآب پرس، حجت الاسلام حمید حسن زاده در خطبه های امروز نماز جمعه میاندوآب گفت:در وضعیت فعلی کشور که دشمنان از هر طرف کشور را احاطه کرده اند و قصد داردند با استفاده از هر اهرمی به مردم و نظام فشار وارد کنند و همه مردم به وضعیت اقتصادی کشور آگاه هستند، انسان های دین دار باید به وظایف خود واقف باشند و عمل کنند.
امام جمعه میاندوآب ادامه داد:باید در گفتار خود انصاف داشته باشیم ، نه سیاه نمایی کنیم و نه مسائل را رها کنیم بگوییم به ما چه ارتباطی دارد ، انتقادها باید منصفانه و سازنده باشد نه اینکه جوری حرف بزنیم که انگار حتی یک مسئول دلسوز و کاری هم در این کشور وجود ندارد، اینگونه نیست ، منکر این نیستیم که تعدادی خلاف کرده اند در همه دنیا همین است، در لشکر علی هم به دلیل کمبود نیروهای کاری تعدادی افراد ناخلف وارد شده بودند.
وی ادامه داد: در عملکردمان هم باید انصاف داشته باشیم الان زمان بیکار نشستن نیست و هم قوای سه گانه و هم مردم باید تلاش کنیم تا از این بحران خارج شویم.
خطیب نماز جمعه میاندوآب با اشاره به نطق پیش از دستور یکی از نمایندگان مجلس گفت: نباید امور اصلی را فدای فرعیات کنیم، در حالی که هر نماینده سالانه یکبار حق دارد پشت این تریبون مجلس رفته و از مسائل روز و مشکلات حوزه انتخابیه خود بگوید و از حق مردم دفاع کند ، از حصر صحبت می کند، آیا صدای مردم را نمی شنوید و مشکلات کشور را نمی بینید که موضوع مملکت را به حصر چند نفر فتنه گر اختصاص می دهید؟ نباید حاشیه سازی کنیم باید به مسائل اصلی کشور بپردازیم.
حجت الاسلام حسن زاده گفت:صدای مردم باید شنیده شود، الان بهترین فرصت است که مسئولان نطام میان مردم حاضر شوند و مشکلات آنها را درک کنند که اگر اینگونه نباید منافقین صدای آنها را خواهند شنید و اقدامی بر علیه نظام انجام خواهند داد.
وی ادامه داد: اتحاد و انسجام دینی و کار جهادی از ضروریات است و معتقدیم تمام افرادی که مسبب وضعیت فعلی اقتصادی کشور هستند باید در کوتاهترین زمان شناسایی و تحویل مقامات قضایی گردند و قویه قضائیه هم باید سفت و سخت با این اخلال گران برخورد نماید.
امام جمعه میاندوآب با اشاره به شهوت غریزی در وجود همه انسان ها گفت: اگر شهوت به  بطن انسان غالب شود، دین را فاسد می کند، پس به من چه نداریم و هر جا لازم شد باید امر به معروف و نهی از منکر کنیم، اگر می خواهیم شهوت رانی در جامعه نمود پیدا نکند باید برخی موانع را رعایت کنیم و هم خانم و هم آقایان مراقب پوشش خود باشند.
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی شود