» » اگر FATF تایید و اجرایی شود، نتیجه اش خود تحریمی خواهد بود

اگر FATF تایید و اجرایی شود، نتیجه اش خود تحریمی خواهد بود

در تاریخ : 20.07.97
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 169

پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):

امام جمعه موقت میاندوآب گفت: اگر FATF تایید و اجرایی شود، نتیجه اش خود تحریمی خواهد بود
به گزارش میاندوآب پرس، حجت الاسلام عادل گل حسینی در خطبه های امروز نماز جمعه میاندوآب گفت: امروز پیاده روی اربعین تبدیل شده است به ارزش اسلامی و ما باید برای زنده نگه داشتن ارزش ها از مال و جان خود هم بگذریم و این نباشد که به بهانه های مختلف و به واسطه تلاش های دشمنان اسلام از حضور در این رویداد بزرگ اسلامی باز بمانیم.
حجت الاسلام گل حسینی ادامه داد: رسانه های مختلف ترور یک فردی به نام خاشقچی در ترکیه را بارها و بارها مخابره می کنند، هر چند از نظر ما ترور محکوم است و خود عربستان مرکز ترور است ولی واقعه ای به بزرگی پیاده روی اربعین با حضور بیش از 20 میلیون نفر بایکوت خبری می شود و این یعنی دشمنان با اسلام مشکل دارند.

خطیب نماز جمعه این هفته میاندوآب گفت: مشکلات اقتصادی در کشور ما وجود دارد و چیزی نیست که بخواهیم انکار کنیم، ولی اینکه مردم بیایند تحت تاثیر بار روانی رسانه های بیگانه خانه های خود را تبدیل کنند به انبار کالاهایی که مردم نیاز دارند موجب گرانی میشود، امروز طبق آمار کالاهایی که مصرف یک سال کشور بود، در مدت کوتاهی توسط مردم خریداری شده است و اینها موجب گرانی می شود.
وی ادامه داد: نباید اینگونه باشد که خودمان با دست های خودمان ایران را ویران کنیم ، تا می توانیم باید در همگانی کردن مبارزه با گران فروشی و احتکار تلاش کنیم، وقتی دزد در جامعه زیاد شود مبارزه با دزدان کار بسیار سختی خواهد بود پس اگر انبار احتکاری سراغ داریم به ماموران انتظامی گزارش دهیم.

امام جمعه موقت میاندوآب با اشاره به تصویت cft یکی از لوایح چهارگانه FATF در هفته گذشته توسط مجلس شورای اسلامی گفت: اگر قرار است بمیریم چرا باید به دست خودمان بمیریم؟ در حالی که سپاه و حزب الله، پاسداران ارزش های انقلابی و اسلامی هستند و تامین امنیت کشورمان را بر عهده دارند تروریست بنامیم و بخواهیم با دست خودمان دست به تحریم بزنیم.
حجت الاسلام گل حسینی گفت: منتظر نظر شورای نگهبان می مانیم، اگر FATF تایید و اجرایی شود، نتیجه اش خود تحریمی خواهد بود.

امام جمعه موقت میاندوآب گفت: دشمن در تلاش است با فشار بر مردم جامعه را به دو قطبی بکشاند و نمونه اش همین لایحه است که امروز بحث های سختی بین موافقان و مخالفان در جامعه رخ داده است و مردم ما باید هوشیار باشند و اجازه ندهند اینگونه مسائل بین مردم اختلاف ایجاد کند و اتحادشان را از بین ببرد.
وی ادامه داد: همانگونه که رهبر انقلاب در دیدار اخیر با سران سه قوا فرمودند: راه کار مشکلات اقتصادی در داخل کشور است و ما نباید به دنبال مذاکره با آمریکا باشیم،راه حل مشکلات فعلی کار جهادی و استفاده از نظر کارشناسان و نخبگان اقتصادی است.
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی شود