» » شهردار میاندوآب گفت: این شهر 7+1 شهردار دارد

شهردار میاندوآب گفت: این شهر 7+1 شهردار دارد

در تاریخ : 22.07.97
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 804
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
شهردار میاندوآب گفت: این شهر 7+1 شهردار دارد.
به گزارش میاندوآب پرس رسول ملکی در جلسه علنی شورای شهر میاندوآب گفت: تمام کارهای انجام شده حاصل تلاش های شبانه روزی 7 عضو شورای شهر و بنده بوده است و من فقط یک هشتم کارها را انجام میدهم و اعضای شورای شهر هم به اندازه یک شهردار در این شهر تلاش می کنند.
ملکی ادامه داد:به والله تا امروز هیچ یک از اعضای شورای شهر به من نگفته کدام منطقه شهر کار شود یا کدام کار نشود، تمام مناطقی که تا امروز کار شده است از اوجب واجبات بوده و این حجم کار عمرانی آن هم در سال اول فعالیت شورا و شهردار جدید بی سابقه و چشمگیر بوده است و به واسطه حضور اعضای با تجربه در شورای شهر محقق شده است، هر چند معتقدیم با برنامه ریزی می توانیم در آینده به تعادل بیشتری در ارائه خدمات شهری در مناطق مختلف شهر دست پیدا کنیم.

گلایه نایب رئیس شورای شهر از عدم توازن خدمات عمرانی
مرتضی نجفی نایب رئیس شورای شهر گفت:  منکر تلاش ها و کارهای بزرگ انجام شده توسط شهردار نیستیم، اما در اوایل انتخاب ملکی به عنوان شهردار مقرر گردید برخی پروژه های عمرانی هر چند کوچک به پیمانکاران واگذار شود، از آثار عدم واگذاری کارها به پیمانکاران این است که روزانه چندین بنّا و کارگر یقه ما را می گیرند و از وضعیت بیمه و حق و حقوق خود گلایه می کنند.
نجفی ادامه داد: برخی شهروندان از عدم اصلاح پیاده روها در کوی های ضلع شمالی زرینه رود هم گلایه می کنند و از عدم توازن کارهای عمرانی انجام شده در شهر گله مندند.
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی شود