» » آسیب های اجتماعی، سلامت جامعه را تهدید می کنند.

آسیب های اجتماعی، سلامت جامعه را تهدید می کنند.

در تاریخ : 19.08.97
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 458
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
فرماندار میاندوآب گفت:آسیب های اجتماعی، سلامت جامعه را تهدید می کنند.
به گزارش میاندوآب پرس، ناصر امیری با اشاره به اهمیت موضوع سلامت و بهداشت، اظهار کرد: همه باید در زمینه سلامت و بهداشت نقش آفرینی کرده و به وظیفه خود عمل کنند.
امیری با بیان اینکه خیرین این شهرستان در اکثر زمینه ها نقش آفرینی می کنند، گفت: مقوله بهداشت و سلامت از اولویت های اصلی دولت تدبیر و امید است  و این موضوع نقش اول را دارد.
وی با تاکید بر اینکه باید سطح بهداشت و سلامت را بالا برده و شاهد کاهش آمار بیماران باشیم، افزود: باید دست به دست هم داده و در راستای کاهش زمینه های ایجاد بیماری قدم برداریم.
فرماندار میاندوآب به بروز آسیب های اجتماعی و نقش آنها در تهدید سلامت جامعه اشاره و تصریح کرد: آسیب های اجتماعی و مشکلات اقتصادی و بیکاری و تضیف باورها و اعتقادات دینی موضوعاتی هستند که باید در این زمینه مورد توجه بوده و به آنها بپردازیم.

فرماندار میاندوآب با اشاره به طبابت دو پزشک بنگلادشی و هندی در اوایل انقلاب در میاندوآب گفت: وقتی امروز می بینیم چندین پزشک متخصص و فوق تخصص در شهرستان مشغول ارائه خدمات هستند و اعلام می شود در سطح شهرستان جراحی مغز و اعصاب هم انجام می شود همه از برکات این نظام است و مردم ما هم قدردان این نظام هستند.
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی شود