» » بازدید سرزده فرماندار میاندوآب از پلی کلینیک شهید باکری این شهر

بازدید سرزده فرماندار میاندوآب از پلی کلینیک شهید باکری این شهر

در تاریخ : 11.09.97
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 472
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
فرماندار میاندوآب به همراه هیئتی از پلی کلینک شهید باکری میاندوآب به صورت سرزده بازدید کرد.
به گزارش میاندوآب پرس، ناصر امیری در این بازدید از بخش های مختلف پلی کلینک بازدید کرد و با بیمارانی که در محل این درمانگاه حضور داشتند گفتگو کرد.
فرزام عابدین فام رئیس پلی کلینیک شهید باکری میاندوآب با ارائه گزارشی از فعالیت های این مرکز گفت: این مرکز از کلینک به پلی کلینیک ارتقا یافته یافته و همچنین در ارزشیابی مراکز درمانی از سطح دو یه سطح سه ارتقا یافته ایم و در حال حاضر در این مرکز درمانی علاوه بر پزشک عمومی ، متخصص داخلی ، پزشک متخصص زنان ارائه خدمات می کنند و بزودی هم متخصص قلب به این مجموعه اضافه خواهد شد و مردم عزیز از خدمات آزمایشگاهی و رادیولوژی و دندانپزشکی هم در این مرکز بهره مند هستند.
عابدین فام با اشاره به اینکه با چارت فعلی 41 نفر در این پلی کلینیک مشغول ارائه خدمات هستند، گفت: با چارت جدید کارکنان مجموعه به 60 نفر افزایش خواهد یافت و روند استخدام این نیروها هم طی شده و در مرحله گزینش هستند که بزودی به این مجموعه اضافه خواهند شد.
وی ادامه داد: ماهانه به 21 تا 22 هزار نفر در این مرکز خدمات پزشکی رایگان برای بیمه شده های تامین اجتماعی ارائه می شود و روند پذیرش بیمار در این مرکز به صورت الکترونیک است و نیازی به همراه داشتن دفترچه درمانی نیست و این مرکز در دو شیفت صبح و عصر در خدمت مراجعه کنندگان است.


تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی شود