» » 480 نفر در سال97 از خدمات اورژانس اجتماعی میاندوآب استفاده کرده اند

480 نفر در سال97 از خدمات اورژانس اجتماعی میاندوآب استفاده کرده اند

در تاریخ : 15.09.97
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 260
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
رئیس اداره بهزیستی میاندوآب گفت: اورژانس اجتماعی میاندوآب در سال 97 به 480 نفر خدمات ارائه کرده است.
علی کریمی در گفتگو با خبرنگار میاندوآب پرس، با اعلام این خبر افزود: در طول سال 97 نزدیک به 150 تماس با خط 123 گرفته شده است که توسط کارشناسان و مشاوران اورژانس اجتماعی به آنها خدمات داده شده است.
کریمی ادامه داد:واحد سیار و مرکز مداخله در بحران به 40 مورد همسرآزارای ،16 مورد کودک آزاری ، 4 مورد سالمند آزاری و 4 مورد فرار از منزل ، 10 مورد سابقه و افکار خودکشی ، 35 مورد اختلاف خانوادگی حاد ، و 2 مورد معلول آزاری مداخله و مورد بررسی قرار داده است و برای 370 نفر نیز یه صورت سرپایی و تلفنی مشاوره و راهنمایی داده شده است.
رئیس اداره بهزیستی میاندوآب گفت:برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی تیم سیار اورژانس اجتماعی هر روز در محل سکونتگاههای غیر رسمی مستقر می شود و تا به متقاضیان خدمات مشاوره رایگان ارائه نماید .
کریمی با اشاره به اینکه در میاندوآب کودک کار بومی وجود ندارد، گفت: کودکان کار غیر بومی را که اکثراً هم به تکدی گری می پردازند یا به شهرهای خودشان ارجاع داده می شوند و یا به مرکز نگهداری از کودکان خیابانی که در مرکز استان است تحویل داده می شوند و کودکان بی سرپرست یا بدسرپست نیز با حکم قضایی تحویل مراکز نگهداری بهزیستی می شود.
وی در پایان از مردم خواست: در صورت مشاهده آزار همسران، کودکان ، سالمندان و یا معلولان و همچنین در صورتی که در جریان اقدام به خودکشی فردی قرار گرفتند سریعاً با شماره 123 تماس گرفته و مراتب را اطلاع دهند ، اورژانس اجتماعی میاندوآب به صورت 24 ساعته و رایگان آماده ارائه خدمات به شهروندان عزیز می باشد.
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی شود