» » وزیر فرهنگ و ارشاد به میاندوآب سفر می کند

وزیر فرهنگ و ارشاد به میاندوآب سفر می کند

در تاریخ : 27.09.97
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 331
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی از سفر دو روزه سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به 9 شهرستان استان خبر داد.
به گزارش میاندوآب پرس ،حجت‌الاسلام و المسلمین ناصر خدایاری امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران ، با بیان اینکه قرار است وزیر فرهنگ و ارشاد هفته آینده به آذربایجان‌غربی سفر کند، اظهار کرد: با توجه به مشکلاتی که استان در زمینه فرهنگی دارد، وزیر ارشاد به برخی شهرستان‌های استان سفر کرده و مشکلات و کاستی‌ها را در این زمینه بررسی می‌کند.
وی افزود: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی چالش‌های استان، مسائل و مشکلات کارکنان اداره ارشاد اسلامی و پروژه‌های قابل افتتاح را به صورت میدانی بررسی کرده و همچنین با پیشکسوتان عرصه هنری دیدار نزدیک داشته و مشکلات آنان را مورد بررسی قرار می‌دهد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌‌غربی با اشاره به اینکه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار است به شمال و جنوب استان سفر کند، بیان کرد: از جمله برنامه وزیر فرهنگ و ارشاد سفر به ماکو، چالداران، پیرانشهر، چایپاره، خوی، سلماس، میاندوآب و مهاباد و نهایتا در ارومیه است و نشستی با هنرمندان پیشکسوت آذربایجان‌غربی خواهد داشت و همچنین امضای تفاهم‌نامه بین وزیر ارشاد و استانداری منعقد خواهد شد.
وی به مشکلات خبرنگاران و هنرمندان اشاره کرد و گفت: از جمله مشکلاتی که خبرنگاران و اصحاب رسانه با آن دست به گریبان است مشکل بیمه و همچنین تسهیلات با نرخ سود پایین برای هنرمندان و نیز خرید برخی پروژه‌ و برقراری مستمری برای هنرمندان است که در سفر وزیر به استان مطرح خواهد شد.
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی شود