» » تلاش دشمنان نظام در جنگ رسانه ای برای بدبین کردن امت اسلامی نسبت به نظام است

تلاش دشمنان نظام در جنگ رسانه ای برای بدبین کردن امت اسلامی نسبت به نظام است

در تاریخ : 30.09.97
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 418
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
امام جمعه میاندوآب گفت: دشمن در جنگ رسانه ای تلاش می کند مردم را نسبت به نظام و ولایت فقیه بدبین کنند.
به گزارش میاندوآب پرس، حجت الاسلام حمید حسن زاده در خطبه های امروز نماز جمعه میاندوآب گفت: دشمن سعی دارد با امپراتوری رسانه ای خود به کمک شبکه های ماهواره ای و شبکه های اجتماعی معایب کشور ما را با بزرگنمایی به مردم نشان دهد تا امت نسبت به نظام بدبین شوند و با این کار نظام جمهوری اسلامی را زیر سوال ببرد.
امام جمعه میاندوآب با مقایسه آماری وضعیت کشور نسبت به قبل و بعد از انقلاب، گفت: حقیقت این است که در حکومت پهلوی مردم نقشی در انتخاب مسئولان از هرم تا تاثیرگزارترین مسئولان کشور نداشتند ولی در نظام جمهوری اسلامی تمام مسئولان کشور با واسطه یا مستقیم به دست مردم انتخاب می شود و آیا این عین مردم سالاری دینی نیست.
وی ادامه داد: در دوران طاغوت که جمعیت کشور کمتر از 36 میلیون نفر بود، 60 هزار مستشار آمریکایی صاحب مناصب بزرگ در کشور ما بودند و حتی شاه کشور هم نمی توانست حرفی به آنها بزند و امروز برخی ها سنگ چنین شاهی را به سینه می زنند و آیا این چیزی غیر از بی دینی و تعصب جاهلیت نیست؟
خطیب نماز جمعه میاندوآب گفت: در حکومت پهلوی فقط صاحب یک دهم درصد علم دنیا بودیم و امروز 2 دردصد علم دنیا در ایران تولید می شود و دارای فناوری هایی هستیم که زبان زد تمام دنیا شده است و در آستانه رسیدن با رقم 100 دردصد داشتن سواد در کشور قرار گرفته ایم و پزشک به کشورهای دیگر صادر می کنیم این در حالی است که زمان طاغون میزان با سوادی 47% بود و در خود همین میاندوآب پزشکانی از دیگر کشورها طبابت می کردند.
حجت الاسلام حسن زاده ادامه داد: اگر مشکلات اقتصادی و بیکاری در کشور ما حل شود، کشور ما گلستان است و امت اسلامی هم نشان داده اند در همه حال پشتیبان ولایت فقیه و انقلاب بوده اند و لازم است بدون حزب بازی به فکر خدمت به این مردم باشیم.

امام جمعه میاندوآب با اشاره به اینکه امشب شب چیلله است و دین ما مراسمی را که همراه با خرافه پرستی و تشریفات نباشد نه تنها تایید کرده است، بلکه بر حفظ این آداب رسوم هم تاکید دارد به شرطی که این مراسمات به شب نشینی با بزرگترهای فامیل و صله رحم خلاصه شود، نه اینکه وجود این شب ها عامل ایجاد اختلاف میان جوانان و نامزدهایی باشد که با تشریفات من درآوردی موجب ایجاد انتظارات واهی در طرفین می شود.
وی خطاب به اعضای شورای شهر و شهردار میاندوآب هم گفت: در شهر ما کوچه و خیابان هایی وجود دارد که اگر بلایای طبیعی در این شهر اتفاق بیافتد شاهد فاجعه ای بزرگ خواهیم بود و لازم است مسئولان در امر تعریض کوچه ها و خیابان های قدیمی شهر بدون تعارف اقدام نمایند.
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی شود