» » انقلاب با اخلاص آغاز شده و با خون شهدا آبیاری شده است و این انقلاب مداومت خواهد داشت

انقلاب با اخلاص آغاز شده و با خون شهدا آبیاری شده است و این انقلاب مداومت خواهد داشت

در تاریخ : 19.10.97
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 166
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
امام جمعه میاندوآب گفت: چه بخواهیم و چه نخواهیم قطار انقلاب در حال حرکت است و چون این انقلاب با اخلاص آغاز شده و با خون شهدا آبیاری شده است مداومت خواهد داشت.
به گزارش خبرنگار میاندوآب پرس، حجت الاسلام حمید حسن زاده در جلسه ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت :هر کس از قطار انقلاب پیاده شود یا باید متحجر  باشد و یا مضمحل شود و اینها ریشه قرآنی هم دارد، تا امروز این انقلاب فراز و نشیب های زیادی به خود دیده است و ما هم منکر اینها نیستیم و معتقدیم هر انقلابی چالش دارد همانگونه که پیامبر اسلام در آغاز تشکیل حکومت اسلام بحران ها و تحریم های فراونی دید.
حجت الاسلام حسن زاده با اشاره به اینکه دشمنان ما همیشه پا به کار هستند، گفت: دشمنان انقلاب و اسلام حتی شب هم نمی خوابند  و این ساده لوحی ست که در برخی محافل مطرح می شود" تا کی باید با آمریکا دشمن باشیم، آنها که کاری با ما ندارند" البته همه می بینند که موضوع بحث در اولین جلسه مجالس ثنا و کنگره آمریکا در مورد ایران است و کاندیداهای انتخابات این کشور برای گرفتن رای در مورد ایران وعده می دهند و همه اینها نشان می دهد استکبار جهانی فکر و ذکرش نابودی ایران و اسلام است.
امام جمعه میاندوآب ادامه داد: رسانه های قدرمند جهانی هم در اختیار آمریکاست و شبکه های ماهواره ای و مجازی متعدد هر روز بر این امپراتوری رسانه ای آنها می افزاید تا حرف شان را به گوش تمام جهانیان برسانند هر چند ما این حرف ها را قبول نداریم، اما تکرار این حرف ها در رسانه های مختلف باعث شده است در همین کشورمان برخی ها بگویند " مرگ بر آمریکا را رها کنید" و تصور می کنند اگر امروز شعار مرگ بر آمریکا متوقف شود همه مشکلات کشور حل خواهد شد.
وی ادام داد: مگر می شود تجربیات گذشته یمان در ارتباط با آمریکا را فراموش کنیم آخری همین برجام بود که مسئولان ما تا آخرین لحظه پیش رفتند اما آخرش چه شد، دشمنی آمریکاییها با اسلام است و این را در ارتباط با اردغان و تورکیه هم نشان دادند و همه اینها نشان می دهد استکبار جهانی تا نابودی اسلام و کشورهای اسلامی از پای نخواهند نشست و دنبال این هستند که اندیشه های خودشان در تمام جهان تسلی پیدا کند و حرف هایشان عملی شود.
حجت الاسلام حسن زاده ادامه داد: کم کاری هایی که طی 40 سال گذشته داشتیم ، تبلیغات دشمن را موثر کرده است و به صراحت می گویم بیش از 90 درصد مردم با دستاوردهای انقلاب آشنایی ندارند چون بعد از گذشت 40 سال تلوزیون ایران قصد تولید برنامه هایی را دارد که این دستاورد ها را تبیین کند، مردم به جای اینکه ازمواردی که انقلاب برای ما به ارمغان آورده صحبت کنند، مدام نقطه ضعف ها را در شبکه های مجازی به اشتراک می گذارند و برای همدیگر پیامک می کنند.
وی ادامه داد: شخصی که به عنوان کارشناس در برنامه های تلوزیون حضور می یابد و درک نمی کند اظهار نظر وی چه ضربه ای به نظام می زند و موجب می شود مردم به نظام بدبین شوند .
امام جمعه میاندوآب گفت: ما انقلاب کرده ایم برای مبادی اسلام وگرنه بحث عمران و آبادانی قبلاً هم بود اگر دقت کنید اکثر وعده های کاندیداهای انتخاباتی در کشور ما برای گرفتن رای از مردم در زمینه عمرانی است و جای حوزه فرهنگ در میان این شعارها خالی است، در حالی که انقلاب ما فرهنگی است ،انقلابی که مردم را دیندارتر کند ،انقلابی که مردم را به اسلام نزدیکتر کند نه اینکه کارهای ما باعث شود دیداران هم از دین فاصله بگیرند.
وی ادامه داد: حماسه 9 دی را عمدتاً هیئت های مذهبی خلق کردند ، چقدر برای هدایت هیئت های مذهبی برنامه داریم، بزرگترین چالش کشور ما در حال حاضر همین هیئت های مذهبی هستند در برخی موارد دین را به خطر می اندازند و ترس  ما این است انقلاب را هم به خطر بیاندازند و در کشور برای این هیئات برنامه و بودجه خاصی ندارد.
حجت الاسلام حسن زاده افزود: تببین دستاوردهای انقلاب باید به صورت منطقی و نه با خیال پردازی در حوزه های مختلف انجام شود ، کم کاری ها شاید در آینده انقلاب را با خطر هم مواجه کند، هشدار می دهیم تا دیر نشده اطلاعات عمومی خودمان را با مطالعه در باب قبل و بعد انقلاب افزایش دهیم و این اطلاعات را تا می توانیم به مردم هم منتثل کنیم.
وی ادامه داد: مخاطبان تلوزیون ایران به کمتر از 20 درصد مردم رسیده است و اغلب مردم از کانال های ماهواره ای و یا مجازی برای دریافت اطلاعات و اخبار بهره می برند و لازم است در این حوزه برنامه های متنوع و محتوای فرهنگی تولید و منتشر شود و باید روی ذهنیت  و اعتقادات مردم کار کنیم وگرنه با زور کاری از پیش نمی رود.
امام جمعه میاندوآب گفت: تعارف نداریم در 40 سال گذشته تمام دزدی ها و اختلاص ها بنام دین بوده است و اینها به اسلام ضربه زده است و در حد توان خودمان ضعف ها و کم کاری ها را باید جبران کنیم.


تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی شود