» » اتفاقات صنعتی در میاندوآب طی سالهای گذشته به ندرت دیده می شود

اتفاقات صنعتی در میاندوآب طی سالهای گذشته به ندرت دیده می شود

در تاریخ : 22.10.97
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 193
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
فرماندار میاندوآب گفت:پیگیری عامل به نتیجه رسیدن موضوعات و مشکلات است.
به گزارش میاندوآب پرس، مهدی قهرمانی در دیدار با اصحاب هنر، فرهنگ و رسانه شهرستان میاندوآب گفت: فلسفه وجودی مسئولان به خاطر وجود مردم است و ما باید به مردم بها دهیم، مشکلات باید منعکس شود و برای به نتیجه رسیدن پیگیری شرط اساسی است.
قهرمانی ادامه داد: الان زمانی نیست که بشود با زور مشکلات را حل کرد بلکه کارها را با تعامل باید پیش ببریم و این تعامل باید بیشتر از گذشته باشد.
فرماندار میاندوآب با اشاره به سوابق گذشته مدیریت خود گفت: در کار من بدعهدی وجود ندارد و سعی می کنم حرفی را که می زنم حتماً عمل کنم بنده به عنوان شخصی که دست کم ۴۰ سال در این شهر زندگی کرده ام به مشکلات آشنایی دارم و معتقدم جای کارهای فرهنگی در این شهر خالی است انتظار داریم در بحث فرهنگ قدم های بزرگی برداشته شود و الگو های مناسبی برای این کار انتخاب کنیم.
وی ادامه داد: فرهنگ سازی بحثی است که هر شهروند هم می تواند به اندازه خودش تاثیر گذار باشد، هر کس وظیفه دارد به اندازه وسعش برای فرهنگ سازی تلاش کند، این فرهنگ سازی می تواند از مهدکودک ها و مدارس ما شروع شود و مردم هم برای تقویت فرهنگ های صحیح تلاش کنند .
فرماندار میاندوآب گفت:وضعیت ورودی های شهرستان چهره مناسبی ندارد و عدم وجود شیب مناسب به واسطه شرایط توپوگرافی میاندوآب موجب تحمیل هزینه های زیادی به شهرمان شده است و این وضعیت بعضاً برای شهرستان معضل هم ایجاد کرده است.
وی ادامه داد: فارغ از تفکر افراد به انسانیت انسان ها ارزش قائل شویم و کارهای خود را با احترام به پیش ببریم، مردم ما علی رغم اینکه حرف شان را رک می گویند محجوب به حیا هم هستند و لازم است برای حل مشکلات شهرستان همه ما دست به دست هم دهیم.
مهدی قهرمانی گفت: با وجود قدمت قریب به 70 ساله شهرستان میاندوآب پیشرفت اقتصادی که داشته است از شهرستان هایی که حدود 20 سال از شهرستان شدنشان می گذرد هم کمتر است و بحث بیکاری در شهر ما غوغا می کند و باید تلاش کنیم مدیریت بدون پول کنیم و اعتقاد دارم با مبالغ ناچیز کارهای بزرگی می شود انجام داد.
گفتنی است، در این دیدار فعالان فرهنگی ، هنری و رسانه ای شهرستان هم برحی خواسته ها و انتظارات خود را مطرح کردند

تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی شود