» » 87 پروژه عمرانی، تولیدی و خدماتی دهه فجر امسال در میاندوآب افتتاح می شود

87 پروژه عمرانی، تولیدی و خدماتی دهه فجر امسال در میاندوآب افتتاح می شود

در تاریخ : 30.10.97
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 209
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
فرماندار میاندوآب گفت؛87 پروژه عمرانی، تولیدی و خدماتی دهه فجر امسال در میاندوآب افتتاح می شود.
به گزارش میاندوآب پرس ، مهدی قهرمانی در جلسه هماهنگی برنامه های دهه فجر در میاندوآب گفت: 58 پروژه عمرانی ، 12 پروژه تولیدی و خدماتی، 17 پروژه دهیاران در دهه فجر امسال افتتاح می شود و 5 پروژه هم آماده کلنگ زنی است.
فرماندار میاندوآب گفت: در ایام دهه فجر بیش از 100 عنوان برنامه فرهنگی هم اجرا خواهد شد و در این مراسمات و افتتاح ها شاهد حضور مسئولان کشوری و استانی در میاندوآب هم خواهیم و بود و قطعا استاندار آذربایجان غربی دست کم در یکی از ایام دهه فجر به میاندوآب سفر می کند و در مراسمات شهرستان حضور میابد.
قهرمانی با اشاره به اینکه مسئولین ادارت موظف هستند حداکثر تا 5 بهمن برنامه های خود را به فرمانداری اعلام کنند، گفت: بعد از تنظیم برنامه دهه فجر در شهرستان تحت هیچ شرایطی تغییری در برنامه نخواهیم داشت و مدیران کل باید برای حضور در شهرستان با برنامه شهرستانی هماهنگ باشند و نباید شاهد دوگانگی در برنامه ها باشیم.
وی ادامه داد: برنامه های دهه فجر امسال با توجه به همزمانی با ایام فاطمیه فشرده خواهد بود و امیدواریم با هماهنگی تمام مسئولین شاهد اجرای برنامه ها با نظم باشیم و با بدعت های غلطی چون حضور با تاخیر در جلسات و مراسم افتتاحیه ها و غیره به جد برخورد خواهیم کرد.
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی شود