» » تنگ نظری ها را کنار بگذاریم و در جهت توسعه شهرمان تلاش کنیم

تنگ نظری ها را کنار بگذاریم و در جهت توسعه شهرمان تلاش کنیم

در تاریخ : 06.11.97
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 189
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
فرماندار میاندوآب گفت: تنگ نظری ها را کنار بگذاریم و در جهت توسعه شهرمان تلاش کنیم.
به گزارش میاندوآب پرس، مهدی قهرمانی در جلسه ستاد بازآفرینی شهری میاندوآب گفت: باید تنگ نظری ها را کنار بگذاریم و در جهت توسعه شهرمان تلاش کنیم، توسعه این شهر بدون سرمایه گذارن میسر نخواهد شد پس باید تا می توانیم از سرمایه گذاران حمایت کنیم.
فرماندار میاندوآب ادامه داد: در نهایت نفع و خدمات این سرمایه گذاران به خود مردم این شهر برمی گردد وقتی اشخاصی مثل برادران بکتاش صرفاً به خاطر ارق به شهرمان حاضر شده اند 300 میلیارد تومان در این شهر سرمایه گذاری کنند باید هرچه در توان داریم از اینگونه سرمایه گذاران حمایت کنیم مخصوصاً شهرداری که باید کارها را برای اینها تسهل نماید.
مهدی قهرمانی با اشاره به اینکه بیش از 90 درصد مراجعات مردم به وی در رابطه با طرح مشکلات بیکاری و مالی است ، گفت: سرمایه گذاران می توانند بخش عمده ای از مشکلات بیکاری این شهرستان را حل کنند و کمک حال دولت در این زمینه باشند.
وی ادامه داد: با توجه به مرغوبیت عراضی کشاورزی شهرستان و اینکه بسیاری از این زمین ها خرد است اعتقاد دارم بخشی از عدم توسعه شهرستان ناشی از کشاورزی سنتی است چرا که درآمد بیشتر افراد به کشاورزی وابسته است و اجازه ایجاد کارهای صنعتی را نمی دهند.
 گفتنی است در این جلسه با رای اکثریت اعضا احداث مجتمع تجاری و خدماتی توسط براداران بکتاش که دارای سالن سینما هم خواهد بود با ادغام 17 پلاک ثبتی در خیابان شهدای میاندوآب در 8 طبقه موافقت شد.


تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی شود