» » 16 طرح عمرانی، بهداشتی، ورزشی و کشاورزی در میاندوآب به بهره برداری رسید

16 طرح عمرانی، بهداشتی، ورزشی و کشاورزی در میاندوآب به بهره برداری رسید

در تاریخ : 16.11.97
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 313
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
در پنجمین روز دهه فجر 16 طرح عمرانی، بهداشتی، ورزشی و کشاورزی با حضور مسئولان شهرستان در میاندوآب به بهره برداری رسید.
به گزارش خبرنگار میاندوآب پرس ،علی دیانتی رئیس جهاد کشاورزی میاندوآب درمراسم افتتاح پروژه های کشاورزی میاندوآب گفت: مجتمع پرورش مرغ تخمی 30 هزار قطعه ای با 70 میلیارد ريال سرمایه گذاری بخش خصوصی و 8 پروژه دیگر کشاورزی در زمینه آب و خاک ، دامداری با اعتبار 135 میلیارد ريال همزمان با مرکز جمع آوری شیر خام در روستای حاجی بهزاد افتتاح می شود و این پروژه ها به طور مستقیم و غیر مستقیم در مجموع برای 400 نفر اشتغالزایی خواهد داشت.
دو خانه بهداشت هم در روستاهای حاجی بهزاد و قیپچاق افتتاح شد که سهراب حیدری مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب در این مراسم گفت: خانه بهداشت روستاهای حاجی بهزاد و قیپچاق با زیر بنایی به مساحت ۱۲۰ متر مربع ساخته شده است و برای ساخت این دو بنا 260 میلیون تومان اعتبار صرف شده است.
زمین چمن روستای ساتلمیش محمدلو هم دیگر طرحی بود که امروز با حضور مسئولین به بهرابرداری رسید و امیر رضا پور رئیس اداره ورزش و جوانان میاندوآب در این مراسم گفت: این مجموعه ورزشی در زمینی به مساحت 13 هزار متر مربع احداث شده سات و دارای زمین چمن فوتبال و زمین والیبال است و برای ساخت این ورزشگاه 179 میلیون تومان هزینه شده است.
بهره برداری از آسفالت معابر شهری در چهاربرج طرح بعدی افتتاح شده توسط مسئولین بود و شهردار چهار برج در این مراسم گفت: برای آسفالت 27 هزار متر مربع از خیابان های شهر 6 میلیارد ريال هزینه شده است.
اختتامیه مراسمات بهره برداری شده امروز، افتتاح پارک کودک در روستای خزینه جدید و بهره برداری از آسفالت معابر روستایی منصور آباد بود.تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی شود