» » گرانی ها مردم را رنجیده و گله مند کرده است

گرانی ها مردم را رنجیده و گله مند کرده است

در تاریخ : 17.12.97
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 136
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
امام جمعه میاندوآب گفت: برخی افرادی که تا دیروز انقلابی بودند وقتی از مقامشان کنار گذاشته می شوند تبدیل به ضد انقلاب می شوند، مسلمان و انقلابی کسی است که همیشه با تقوا و بصیرت باشد وگرنه در ایام داشتن مقام و مسولیت همه طرفدار انقلاب و نظام خواهند بود.

به گزارش خبرنگار میاندوآب پرس، حجت الاسلام حمید حسن زاده در خطبه های امروز نماز جمعه میاندوآب گفت:گروهی از نخبه های علمی دانشگاهی و حوزوی میاندوآب، هم در فضای حقیقی و هم در فضای مجازی گرد هم آمده اند برای عملیاتی و کاربردی کردن گام دوم انقلاب تلاش می کنند و امیدواریم با ایجاد دبیرخانه این بیانیه بتوانیم قدم های موثری در این راه برداریم.

امام جمعه میاندوآب با اشاره به اینکه اهمیت بیانیه ها به نگارنده آن است، گفت: نویسنده بیانیه گام دوم انقلاب دلسوزترین فرد برای انقلاب و کشور و نظام است ، مشرف ترین و آگاه ترین فرد به مشکلات کشور و مسائل جهانی است و از لحاظ اندوخته های علمی و اندیشه ها نه در مقیاس کشوری بلکه در جهان بی نظیر است و این را باید در گفته ها و اعترافات رهبران جهان جستجو کرد، فکر نکنید من به عنوان سرباز ولایت اینها را می گویم، حرف های پوتین و وزیر امور خارجه آمریکا تایید کننده این ادعاست.
خطیب نماز جمعه میاندوآب گفت: دلیل اینکه مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب به ولایت فقیه اشاره و یا تاکید نکرده است به این دلیل است که خودش مصاداق ولایت و فقاهت است و اگر اشاره می کردند شاید عده ای از این موضوع سوء استفاده می کردند، اما این بیانیه بدون ولایت فقیه امکان عملی شدن ندارد.
حجت الاسلام حسن زاده ادامه داد: کلمات حکیمانه ای که مقام معظم رهبری در این بیانیه استفاده کرده است بسیار هوشمندانه و هدفمند است، از جمله ترسیم افق و چشم اندازآینده یا تشبیه ۴۰ سال اول انقلاب به گام نخست از این نمونه هاست.
وی با شاره به اینکه در این بیانیه رهبر انقلاب ۴۰ بار بر کلمه جوان تاکید کرده است، گفت:این تاکید با توجه به تجربه سال های گذشته مخصوصاً اول انقلاب که جوان ها هر جا وارد شده اند موفقیت حاصل شده است رهبر انقلاب هم بر استفاده از جوانان تاکید می کند و بدون تعارف می گویم وقتی رهبری بر استفاده از جوانان تاکید می کنند استثنایی برای هیچ شخص و ارگانی وجود ندارد سران قوای سه گانه باید فرمایش رهبر در جامعه را پیاده کنند و مسولان شهرستان هم تا می توانند در استفاده از جوانان اهتمام داشته باشند.
امام جمعه میاندوآب گفت: در ۴۰ سال گذشته هر موقع متحد بوده ایم پوزه دشمنان را به زمین مالیده ایم، در همین شهر هم اگر می خواهیم پیشرفت داشته باشیم باید با همدلی و وحدت کار را پیش ببریم، از خودمان حرف نزنیم و ضد انقلاب و انقلاب تولید نکنیم، همه کسانی که برای این نظام و انقلاب زحمت می کشند و فعالیت می کنند مورد احترام هستند و گروه بازی و جناح بازی موجب عقب ماندگی می شود .
خطیب نماز جمعه این هفته میاندوآب گفت: همه می دانیم برخی مشکلات از جمله گرانی ها مردم را رنجیده و گله مند کرده است و موضوع قابل اغماض نیست باید مسولان کشور به فکر راهکار باشند،  خداوند لعنت کند کسانی را که به مردم رحم نمی کند و با این گرانی مردم را در مضیقه گذاشته اند و اگر کاری از دستشان بر می آید برای مردم نمی کنند.

حجت الاسلام حسن زاده گفت: عده ای جوان وارد کارزار شده اند و کمپین هایی راه انداخته اند برا نخریدن کالاها و از میان برداشتن برخی مراسمات پر هزینه و غلط عزاداری ها و عروسی ها، اما اینها نمی تواند مشکلات را حل کند و همه توانایی نخریدن را ندارند، اگر مردم ناراضی باشند گام دوم انقلاب بر علیه نظام خواهد بود، بدنه مردم باید از انقلاب و نظام رازی باشند انشالله از فردا با حضور رئیسی در راس قوه قضائیه شاهد اجرای بهترعدالت در جامعه باشیم.
وی ادامه داد: ننگ بر مسئولی که در تلویزیون از حقوق ۱۹ میلیونی دفاع می کند و حرف از خودروی لامبورگینی می زند، باید گردن چنین مسولانی را بزنند هر چند اگر این فرد از نیروهای انقلابی سال های گذشته باشد.

امام جمعه میاندوآب با اشاره به بازار کالاهای شب عید گفت:مسئولان اتاق اصناف گزارش هایی به من داده اند که بازرسان نظارتهایی دارند اما کافی نیست، باید افزایش یابد، مردم ولی نعمت ما هستند و ندانم کاری یک نفر نباید موجب نارضایتی مردم از نظام شود.

حجت الاسلام حسن زاده با اشاره به 8 مارس روز جهانی زن گفت: اگر مردان غیرتمند و باصلابت در جامعه داریم از وجود زنان این سرزمین است این روز را خدمت تمام بانوان تبریک می گوییم.
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی شود