» » گرامیداشت روز شهردار در میاندوآب برگزار شد

گرامیداشت روز شهردار در میاندوآب برگزار شد

در تاریخ : 25.12.97
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 103
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
مراسم گرامیداشت روز شهردار در سالن اجتماعات فرمانداری میاندوآب برگزار شد.
به گزارش خبرنگار میاندوآب پرس، مهدی قهرمانی فرماندار میاندوآب در این مراسم گفت: در زمینه زیباسازی شهری در قیاس با شهرهایی حتی به مراتب پایین تر از میاندوآب، مشکل داریم ولی دلیل نمی شود که بگوییم کار نشده است، برخی هزینه های شهرداری صرف ایجاد بستر مناسب برای هدایت آب های سطحی یا فاضلاب به واسطه عدم وجود شیب مناسب در شهر میاندوآب است که اگر این هزینه ها نبود می شد کارهای بیشتر و بهتری برای زیباسازی شهر انجام داد.
فرماندار میاندوآب گفت: میاندوآب پتانسیل طبیعی تبدیل شدن به شهر گردشگری و توریستی را دارد، زرینه رود نعمت بزرگی برای این شهر است بلاشک با اتمام طرح ساماندهی و ساحل سازی زرینه رود در امر جذب گردشگر هم موفقیت های بزرگی برای این شهر و ایجاد اشتغال ایجاد خواهد شد.

رسول ملکی شهردار میاندوآب هم در این مراسم گفت: کارکنان خدوم شهرداری با فداکاری های خود فراتر از آنچه برخی ها وظیفه ذاتی می خوانند عمل کرده اند، با توجه به اینکه شهرداری ها نهادی هستند که خودشان تامین کننده حقوق کارکنان هستند غالبا کارکنان با حقوق های عقب افتاده چند ماهه هم مواجه هستند اما در میاندوآب این مشکل با تلاش های مجموعه شهرداری و شورای شهر تقریبا حل شده است.
شهردار میاندوآب با اشاره به اینکه قوشاچای زادگاه قهرمان دیار آذربایجان و ایران سردارباکری است، گفت: افتخار ما این است که شخصیت بزرگی چون باکری در این شهر متولد شده است و این بر بار وظیفه ما افزوده است.
ملکی گفت: با تدبیراعضای شورای شهر مشکل زمین های هیئت امنای کارکنان شهرداری حل شد و بعد از سالها این زمین ها به صاحبانشان تحویل خواهد شد .
وی گفت: شاید تا دوسال قبل میاندوآب را در استانداری با آمارهای بدش یاد می کردند اما امروز در مراودات روزانه از خوبی های میاندوآب مثال زده می شود و اینها در سایه اتحاد و همدلی اعضای شورای شهر و شهردار حاصل شده است.
شهردار میاندوآب گفت: بیشتیرن هزینه کرد شهرداری در زمینه آسفالت است و بیش از 10 میلیارد تومان سالانه صرف آسفالت معابر می شود و با ایجاد کارخانه آسفالت شهرداری می شود با دو میلیارد این آسفالت را انجام داد و 8 میلیارد تومان برای شهرداری صرفه جویی خواهد داشت و اینها برای شهرداری درآمد است.
رسول ملکی گفت: کارخانه دانه بندی شن و ماسه خریداری شده است و به همین زودی مراح نصب آغاز خواهد شد و ساحل سازی زرینه رود هم با حمایت نماینده شهرستان، جهانبخش محبی نیا که هفته گذشته نیز برای این طرح 10 میلیارد تومان اعتبار ملی توانستند اخذ کنند و اگر صنعت گردشگری میاندوآب رونق بگیرید شاهد توسعه پایدار شهر خواهیم بود.

تراب قهرمانی رئیس شورای شهر میاندوآب در سخنانی سالروز شهادت شهید باکری و روز شهردار را تبریک گفت و به ارائه گزارشی از عملکرد شورای شهر و شهردار پرداخت و در پایان مراسم با ارائه لوح تقدیر از کارکنان شهرداری خانواده شهدا قدردانی شد.تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی شود