» » روحیه انقلابی و تفکر جهادی حلال مشکلات کشور است

روحیه انقلابی و تفکر جهادی حلال مشکلات کشور است

در تاریخ : 20.02.98
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 129
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
امام جمعه میاندوآب گفت:روحیه انقلابی و تفکر جهادی می تواند مشکلات کشور را حل کند.
به گزارش خبرنگار میاندوآب پرس، حجت الاسلام حمید حسن زاده امام جمعه میاندوآب در خطبه های امروز نماز جمعه این شهر گفت:هر کسی در هر مقام و مسئولیتی که باشد  و بخواهد روحیه انقلابی را با رفتار خود، قلم خود و یا حرف هایی که می زند تضعیف کند مورد ، عامل پسرفت کشور خواهد شد.
امام جمعه میاندوآب گفت: بدون روحیه انقللابی تمدن سازی ممکن نیست، کسانی که روحیه انقلابی دارند می توانند این انقلاب را تا زمان تحویل به صاحب واقعی اش که امام زمان است همراهی کنند، در مقابل تهدیدات باید مبارزه کنیم و مقاومت داشته باشیم تا بتوانیم تمدن اسلامی را حفظ کنیم.
حجت الاسلام حسن زاده گفت:پیشرفت اسلام و کشور در سایه انقلابی گری است و مسئولان انقلابی می خواهد، کسانی که انسان های ضعیفی هستند و هر روز طرفدار یک قشر و افراد خاصی هستند نمی توانند همراه انقلاب باشند، همه احزاب حول محور ولایت تعریف شده اند و قابل احترام هستند.
خطیب نماز جمعه میاندوآب گفت: روحیه انقلابی توانسته است، کشتی قاره پیما، موشک نقطه زن، پهباد و نفربر تولید کند، اگر روحیه انقلابی وجود داشت قیمت ماشین سر به فلک نمی کشید و مردم در صف قند نمی ایستادند، اگر روحیه انقلابی بود امت اسلامی گله مند نبودند.
امام جمعه میاندوآب گفت: روحیه جهادی و انقلابی که می تواند به علوم هسته ای و نانو دست پیدا کند می توانست و می تواند مشکلات بیکاری را حل کند، روحیه انقلابی و فکر جهادی را ترک کرده ایم و بیشتر به فکر شکست دادن افکار و احزاب مخالف هستیم.
حجت الاسلام حسن زاده گفت: مسئولین باید آرامش داشته باشند و با روحیه انقلابی به فکر حل مشکلات جامعه باشند، باید در کشور اتحاد وجود داشته باشد، دشمنان با تمام قوا در مقابل کشورمان آرایش جنگی گرفته اند و اگر در درون کشور صدای واحدی شنیده نشود قطعا دشمن پیروز این میدان خواهد بود.
وی ادامه داد: همانگونه که رهبر کبیر انقلاب فرموده اند ، اتحاد و معنویت عامل به وجود آمدن این انقلاب بود و همین دو مورد هم عامل بقای آن خواهد بود، وقتی دشمن آرایش جنگی گرفته است باید در مقابلشان آرایش جنگی بگیریم.
امام جمعه میاندوآب گفت: باید گوش به فرمان ولایت فقیه باشیم، اگر اینگونه نباشد زیر چکه های دشمن له خواهیم شد، اگر کشورمان را دوست داریم نباید اجازه دهیم صدای دوگانگی از کشور شنیده شود و همه یک صدا مرگ بر آمریکا فریاد بزنیم، هم آکنون 120 میلیارد دلار ذخیره ارزی داریم و اگر شعب ابی طالب هم اتفاق بیافتند این امت می تواند سالها مقاومت کنند.
حجت الاسلام حسن زاده ادامه داد: من اطمینان می دهم نه جنگی در پیش است و نه شعب ابی طالب، اگر در درون کشور مثل موریانه به خودمان آسیب نزنیم دشمن از قدرت کشور می ترسد و خودش عقب نشینی خواهد کرد.
خطیب نماز جمعه میاندوآب گفت: اگر می خواهیم از درون جامعه مردم امیدوارتر به آینده باشند، هر چقدر می توانید به فقزا و نیازمندان برسید و مشکلات شغلی جوانان را برطرف کنید تا از درون مستحکم باشیم و دشمنان وابسته نباشیم.
امام جمعه میاندوآب با اشاره به برخی انتقادات انجام شده از علما گفت: الان هم مثل زمان میرزای شیرازی هر جا ببینید اسلام و مومنین در خطرهستند موضع گیری کرده اند و باز هم خواهند کرد، اگر امروز اسلام به این شکل در جامعه وجود دارد به برکت خون همان علماست
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی شود