» » طرح اوقات فراغت تابستانی به نام آسمانی ها در ۲۱۳ کانون فرهنگی هنری مساجد میاندوآب آغاز شد

طرح اوقات فراغت تابستانی به نام آسمانی ها در ۲۱۳ کانون فرهنگی هنری مساجد میاندوآب آغاز شد

در تاریخ : 11.10.48
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 1 000
مسئول کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان میاندوآب گفت:طرح اوقات فراغت تابستانی به نام آسمانی ها در ۲۱۳ کانون فرهنگی هنری مساجد شهرستان و حومه آغاز شد
به گزارش میاندوآب پرس، آرش قنبری گفت:غنی سازی اوقات فراغت و هویت یابی نوجوانان و جوانان در عرصه های دینی است که باعث کاهش و از بین رفتن آسیبهای اجتماعی در سطح جامعه میشود.

قنبری ادامه داد: در زمینه های مختلف  فرهنگی و هنری از جمله پژوهش،مشاوره،ورزشی،اردویی، زیارتی ، آموزشی  ،کارگاه های آموزش رایانه ،  امر به معروف و نهی از منکر ،  ایثار و شهادت ، اقتصاد مقاومتی، بصیرت افزایی، قصه نویسی ،شعر ،سرود و نیز کلاس های فرهنگی در زمینه های دینی و مذهبی  و کلاس های هنری در زمینه های خیاطی ، گلدوزی ، خوشنویسی ،خطاطی از جمله مواردی است که در جریان این طرح کانون ها انجام می شود.
وی گفت: برگزاری جشن دهه کرامت و کارگاه های تحکیم بنیان خانواده در هفته حجاب و عفاف در طرح اوقات فراغت در  اکثر کانونها برگزار خواهد شد.
مسئول کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان میاندوآب با اشاره به این که شیوه های ثبت نام به طرق مختلف انجام می شود گفت: علاقه مندان می توانند با حضور در پایگاه های نزدیک محل زندگی در این کلاس ها ثبت نام کنند.
تگهای مطلب : مساجد کانون فرهنگی
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی شود