» » کمیته فنی برای بررسی طرح سرمایه گذاری در میاندوآب راه اندازی می شود

کمیته فنی برای بررسی طرح سرمایه گذاری در میاندوآب راه اندازی می شود

در تاریخ : 19.03.98
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 201
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی گفت: گروه فنی و متخصص امور شهرسازی و عمرانی در راستای تسهیل و سرعت بخشی به راه اندازی یک طرح تجاری و رفاهی در شهرستان میاندوآب تشکیل شود.

به گزارش میاندوآب پرس و به نقل از ایرنا رضا حسینی روز یکشنبه در جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری آذربایجان غربی با محوریت بررسی طرح سرمایه گذاری در شهرستان میاندوآب افزود: دفتر فنی استانداری، اداره کل راه و شهرسازی، شهرداری و شورای شهر میاندوآب، نماینده سرمایه گذار و فرمانداری این شهرستان عضو این کمیته خواهند بود.
وی ادامه داد: این کمیته موظف است ظرف مدت ۱۵ تا ۲۰ روز طرح تجاری، رفاهی این شهرستان را بررسی و نتیجه را به کمیسیون ماده پنج شهرداری ارسال کند.
وی اظهار داشت: این طرح متعلق به شهر است و باید از این فرصت برای جذب سرمایه گذار و ایجاد جاذبه در شهر استفاده شود.
وی بیان کرد: مسوولان رعایت اصول ساخت و ساز در اولویت برنامه‌های خود قرار دهند و برای بهره برداری از این طرح متحدانه عمل کنند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی گفت: ظرفیت و پتانسیل خوبی در سطح شهرستان وجود دارد و بهره برداری از این امر در گرو مدیریت پروژه‌های سرمایه گذاری توسط شهرداری‌ها و مشارکت در طرح سرمایه گذاری است.
حسینی با اشاره به اینکه شهرداری مدافع عمران و آبادانی شهر است، ادامه داد: مدیریت صحیح طرح‌های سرمایه گذاری افزایش درآمدها را به دنبال دارد و باید در این خصوص عملکرد مناسب داشت.
داود غفارپور، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان غربی نیز در این جلسه گفت: برنامه‌های عملیاتی دستگاه‌های اجرایی استان در راستای رونق تولید، سرمایه‌گذاری و بهبود فضای کسب و کار در راستای رشد و توسعه اقتصادی ضروری است.

گفتنی است، در این جلسه مصوب شد تا رئیس دفتر فنی فرماندرای میاندوآب به عنوان ناظر جلسه‌های کمیته فنی را راه اندازی و طرح را برای بررسی کمیسیون ماده پنج آماده کند، تصمیم نهایی در خصوص راه اندزای طرح سرمایه گذاری تجاری، رفاهی میاندوآب بر اساس نظر کمیته فنی خواهد بود.
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی شود