» » مقاومت امت ایران با رهبری داهیانه ولایت موجب عقب نشینی آمریکا شد

مقاومت امت ایران با رهبری داهیانه ولایت موجب عقب نشینی آمریکا شد

در تاریخ : 07.04.98
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 242
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
امام جمعه میاندوآب گفت:مقاومت امت ایران با رهبری داهیانه ولایت موجب عقب نشینی آمریکا شد.
به گزارش خبرنگار میاندوآب پرس؛حجت الاسلام حمید حسن زاده در خطبه های امروز نماز جمعه میاندوآب گفت: تا یک ماه پیش رئیس جمهور آمریکا یا به تعبیر بهتر شیطان و زمان یا ابوسفیان زمان با این لحن صحبت می کرد که اگر ایران مذاکره نکند حتی گزینه جنگ هم روی میز است ِ اما با رهبری مقام اعظمای ولایت و همراهی امت شهید پرور و اقتدار نیروهای نظامی کار به جایی رسید که پس از انهدام گران قیمت ترین پهپاد آمریکایی می گویند اگر ایران به ما حمله کند جوابش را می دهیم و این نتیجه مقاومت مردم و رهبری است که موجب عقب نشینی دشمن شده است و این عزت ملت ایران است.

امام جمعه میاندوآب ادامه داد:نفهمی و نادانی رئیس جمهور آمریکا در حرکات هفته های اخیر کاملا مشهود بوده است اما در مقابل درایت و هوشمندی مقام معظم رهبری که موجب نابودی پهباد ۲۰۰ میلیارد دلاری آمریکایی شد ادامه خواهد داشت.
خطیب نماز جمعه میاندوآب گفت: دیدگاه رهبری در سیاست خارجی عزت و حکمت و مصلحت است، کشور ما از حضور و نفوذ دشمنان تضمین باشد و ما اعتقاد داریم طبق فرمایش قرآن کافران حق تسلط بر مسلمان ندارند، در عجبم کشورهای به ظاهر اسلامی این آیه قرآن را چگونه معنی می کنند که با ترامپ رقص شمشیر انجام می دهند و برادران مسلمان ایرانی را در مکه به خاک و خون می کشند ، ذلالت و \ستی بالاتر از این قابل تصور نیست.
حجت الاسلام حسن زاده ادامه داد:مقام معظم رهبری به امت واحد اسلامی اعتقاد دارند ولی متاسفانه به دلیل وجود حاکمان ظالم و فاسق در میان کشورهای اسلامی انسجامی در میان این کشورهای دیده نمی شود، ولی وعده الهی است که آینده تمام کشورها و جوامع در دستان بنده های صالح است
امام جمعه میاندوآب گفت: مسلمان کسی است که به همسایه، پدر و مادر خود ضرر نرساند حالا چه زبانی باشد چه عملی که \یامبر اسلام می فرماید: هرکس مومنی را اذیت کند مرا اذیت کرده است، هر کس مرا اذیت کند خدا را اذیت کرده است و هر کسی خدا را اذیت کند ملعون است، جان کلام این است از موقعیتی که دارید سو استفاده نکنید.

حجت الاسلام حسن زاده با اشاره به 7 تیرماه سالروز انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی و شهادت شهید بهشتی و ۷۲ تن از یاران وفادارش گفت:امام از مظلومیت شهید بهشتی متاثر است چرا که شهید بهشتی تئورسین جمهوری اسلامی در مقابل گروههای معاند و منافق بود و تمام این احزاب منافق پشت این عزیز شایعه پراکنی می کردند. امام جمعه میاندوآب گفت« تا خود دستگاه قضا اصلاح نشود نمی تواند عدالت را در جامعه اجرا کند، رپیس جدید دستگاه قضا هم در همین راستا عذر 60 قاضی را خواست تا نشان دهد تحولی در دستگاه قضا اتفاق خواهد افتاد.
وی با اشاره به سالروز ولادت حضرت معصومه و روز دختر گفت:وجود دختر ثواب است و خداوند فردای قیامت به برکت وجود همین دختر به \در و مادرها .پاداش خواهد داد
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی شود