» » میاندوآب اگر از تفکرات طایفه ای فارق شود می تواند کل استان را مدیریت کند

میاندوآب اگر از تفکرات طایفه ای فارق شود می تواند کل استان را مدیریت کند

در تاریخ : 13.04.98
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 210
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
معاون هماهنگی امور اقتصادی و ‌‌توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی گفت:میاندوآب اگر از تفکرات طایفه ای فارق شود می تواند کل استان را مدیریت کند.
به گزارش خبرنگار میاندوآب پرس، رضا حسینی که به همراه چند تن از مدیرام کل استان برای شرکت در هجدهمین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری آذربایجان غربی به میاندوآب سفر کرده بود، گفت: در تلاشیم برای تمام شهرستان های آذربایجان غربی محورهای توسعه را تعریف کنیم و برنامه ای تنظیم شود تا سرمایه گذاری و مدیریت منابع شان به سمتی حرکت کند که ارزش افزوده در منطقه ایجاد نماید.
حسینی گفت: میاندوآب از جمله شهرهایی است که موقعیت جغرافیایی و منابع طبیعی و از نظر حمل و نقلی در موقعیتی قرار گرفته است که به جرات می توان گفت در کشور بی نظیر است و اینها همه نشان می دهد که چقدر در این شهرستان جای پیشرفت و سرمایه گذاری وجود دارد.
وی ادامه داد: با شرایطی که این شهرستان دارد اگر از تفکرات طایفه ای فارق شود می تواند تمام استان را مدیریت کند چرا که این ظرفیت واقعا در میاندوآب وجود دارد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و ‌‌توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی گفت:در این جلسه به مشکلات چندین فعال اقتصادی شهرستان رسیدگی شد و برنامه هایی برای توسعه شهرستان در حوزه های گردشگری، صنایع پایین دست پتروشیمی و توسعه ناحیه صنعتی و ایجاد شهرک صنعتی جدید برنامه ریزی شد که بتوانیم در آینده برنامه های توسعه ای استان را پیش ببریم.

تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی شود