» » کارگاه بزرگ چوب بری بامداد امروز در میاندوآب طعمه حریق شد

کارگاه بزرگ چوب بری بامداد امروز در میاندوآب طعمه حریق شد

در تاریخ : 11.10.48
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 829
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب گفت: در ساعات اولیه بامداد امروز 25 تیرماه کارگاه بزرگ چوب بری طعمه حریق شد.
به گزارش خبرنگار میاندوآب پرس، رحیم ناظم فامیان در گفتگو با خبرنگاران با اعلام این خبر افزود: ساعت 23/40 دقیقه شب گذشته با اعلام آتش سوزی از طریق تماس با سامانه 125 آتش نشانان میاندوآب به محل کارگاه چوب بری در ورودی کنارگذر شمالی میاندوآب اعزام و نسبت به اطفاء حریق اقدام کردند.
ناظم فامیان ادامه داد: شعله های آتش هر لحظه گسترده تر می شد و به همین جهت از آتشنشانان شهرهای همجوار هم اعلام کمک شد که با حضور 6 خودروی آتش نشانی میاندوآب و 6 خودرو آتش نشانی از چهاربرج،باروق، گل سلیمان آباد، گوگ تپه، ملکان و سیمینه نسبت به اطفاء حریق اقدام شد که این عملیات حدود 4 ساعت به طول انجامید.
وی با اشاره به اینکه علت آتش سوزی در دست بررسی است گفت: با توجه به وسعت آتش سوزی کارشناسان این مرکز در حال بررسی دقیق دلیل این آتش سوزی هستند و میزان خسارت وارده به این کارگاه هم توسط کارشناسان بیمه ارزیابی خواهد شد.
سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب گفت: این کارگاه حدود 3 ماه پیش هم دچار آتش سوزی خفیف تر از این شده بود که عامل آتش سوزی قبلی سوزاندن ضایعات چوب ها در محل کارگاه بوده است و همچنین همین کارگاه حدود 10 سال پیش هم به طور کامل در آتش سوخته بود.


تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی شود