» » 5/5 کیلومتر از جاده میاندوب-مهاباد به بهره برداری رسید

5/5 کیلومتر از جاده میاندوب-مهاباد به بهره برداری رسید

در تاریخ : 09.09.98
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 494
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: 11 کیلومتر از کریدور غرب با صرف 220 میلیارد ريال اعتبار ساخته و امروز به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار میاندوآب پرس، سید محسن حمزه‌ لویی امروز به همراه مسئولان شهرستانی و نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی با حضور در میاندوآب،ضمن افتتاح 5/5 کیلومتر از کریدور غرب در خروجی میاندوآب به سمت ارومیه ، به خبرنگاران گفت: 5/5 کیلومتر از این کریدور هم در محدوده نقده و از سه راهی محمدیار تا سه راهی حیدرآباد امروز به بهره برداری رسید.

وی با اشاره به وضعیت جاده سرچم هم گفت: پس از برگزاری جلسات متعدد کارشناسی مقرر گردید مسیر 6/5 کیلومتری باقی مانده را هم پیمانکار فعلی کار کند و زمان بندی اجرای این پروژه را هم اعلام کند و تلاش می کنیم این 6/5 کیللومتر باقیمانده را هم هر چه سریعتر به اتمام برسانیم.

جهانبخش محبی نیا نماینده مردم میاندوآب هم به خبرنگاران گفت: امروز 11 کیلومتر از مسیر پرترافیک میاندوآب-اورمیه به بهره برداری رسید و کار خوب دیگری که حمزه لویی پس از تحویل گرفتن راه و شهرستازی استان پیگیری کرده است باز کردن راه تنفس آذربایجان غربی به پایتخت از طریق جاده سرچم است و همانگونه هم گزارش دادند در حال کار است.

گفتنی است، جاده میاندوآب-میانه ، با گذشت ۲۶ سال از آغاز عملیات اجرایی به عنوان قدیمی ترین جاده در دست احداث کشور شناخته می شود و طول این جاده 182 کیلومتر است و 6/5 کیلومتر از این جاده هنوز دست نخورده است و کارشناسان این بخش را سخت ترین بخش کار می دانند و با بازگشایی این مسیر راه مردم آذربایجان غربی و میاندوآب به پایتخت حدود 200 کیلومتر کوتاهتر می شود.

تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی شود