» » دعوت فرماندار میاندوآب برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن

دعوت فرماندار میاندوآب برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن

در تاریخ : 21.11.98
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 1 622
فرماندار شهرستان میاندوآب با صدور پیامی به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، مردم شهرستان میاندوآب را به حضور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم.
با سراسرکشور، این اتحاد ملی را به نمایش بگذاریم

مردم شریف شهرستان میاندوآب، اینک که در طلیعه خورشید چهل ویکمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم، به برکت اندیشه های الهی و تابناک معمار کبیر انقلاب، امام راحل(ره)، خون شهدا، رهنمودهای مقام معظم رهبری، ایستادگی و حضور مردمان ایران عزیز، علیرغم کینه ورزی دشمنان این انقلاب، راهپیمایی۲۲ بهمن بهترین فرصت برای نیاز ضروری امروز جامعه یعنی حفظ وحدت کلمه و میثاق دوباره با آرمان های انقلاب است.
ملت غیور و قدرشناس ایران اسلامی چهل و یکمین بهار آزادی را در سوگ مالک اشتر زمان گرامی میدارند، شهادت سردار دلها هرچند موجب شادی سردمداران جنایتکار آمریکا گردید ولی قطره قطره خون حاج قاسم، در رگهای جوانان مومن و انقلابی این مرز و بوم جوشید و انتقام سخت این جنایت آشکار،  با سیلی سپاه آغازشد و با خروج این جنایتکاران از منطقه پایان خواهد یافت.
 این انقلاب از تهدیدات و موانع عظیمی عبورکرده است،  امروز ملت بیدار ایران اسلامی با لبیک به فرموده مقام معظم رهبری مبنی براینکه "راهپیمایی۲۲ بهمن را مظهر اختلافات قرارندهید و وقتی پای انقلاب وسط است اختلاف سلیقه ها رنگ می بازد "با انسجام بیشتری با هجمه ها و یاوه گویی های دشمن مقابله می کند.

بدین وسیله از شما مردم شریف و شهید پرور میاندوآب دعوت می کنم در کنار یکدیگر و با حضور پرشور، پیام وحدت و همدلی را با آوای استقلال، آزادای، عزت هرایرانی سرداده و چشم تنگ امید دشمنان را ازدست اندازی به جمهوری اسلامی قطع کنیم و بار دیگر با آرمان های امام راحل (ره)، شهدا ومقام معظم رهبری تجدید میثاق و بیعت نموده و همگام و هم صدا با سراسرکشور این اتحاد ملی را به نمایش بگذاریم.

مهدی قهرمانی
فرماندار شهرستان میاندوآب
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی شود