» » خیران میاندوآب 320 میلیون ريال دیگر به حوزه سلامت کمک کردند.

خیران میاندوآب 320 میلیون ريال دیگر به حوزه سلامت کمک کردند.

در تاریخ : 26.01.99
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 492
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب خبر داد: خیران میاندوآب 320 میلیون ريال دیگر به حوزه سلامت کمک کردند.

به گزارش خبرنگار میاندوآب پرس و به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان میاندوآب، دکتر سهراب حیدری گفت: داریوش قهرمانی خیر میاندوآبی ساکن تبریز برای مبارزه با کرونا مبلغ ۵۰ میلیون ریال به حساب مجمع خیرین سلامت میاندوآب واریز کرد.

حیدری گفت: فرشته عزتی خیر نوع دوست و از همکاران شبکه بهداشت و درمان میاندوآب در اقدامی خیرخواهانه مبلغ ۲۰ میلیون ریال به حوزه سلامت شهرستان میاندوآب در راستای مبارزه با بیماری منحوس کرونا، به شبکه بهداشت کمک نقدی نمود

رئیس شبکه بهداشت و درمان میاندوآب گفت: آقا محمد که نمیخواست فامیلی او ذکر شود فرزند یکی از همکاران شاغل در شبکه بهداشت و درمان میاندوآب میباشد، که مبلغ ۲۰ میلیون ریال هدایای دریافتی تولد خود و همچنین پس انداز خود را برای مبارزه با بیماری کرونا تقدیم خادمان سلامت میاندوآب کرد.
جمعی از خیران شهر نیز با تهیه هزار دست لباس سرهم(فریدون رحیمی ۱۰۰ عدد، اباسط سلیمانی ۱۱۰،اسماعیل حبی ۵۰، ابراهیم حبی ۴۰، رحمان نجاری ۲۱۵، فرهاد عبیدی ۶۰، حاج ابراهیم عبدالهی ۲۵۰ ،ناصر مظلوم بشیری ۸۵، خانواده مرحوم حاج قادر سیفی ۵۰،خانم زهرا محمدی ۴۰)  برای کادر درمان بیمارستان فاطمه الزهرا به مدد مدافعان سلامت شهرستان آمدند، برای خیرید این لباس ها ۱۵۰ میلیون ریال هزینه شده است.

دکتر حیدری گفت: همچنین آقایان بابک لطفی و غیب اله رحیمی ۴ هزار عدد ماسک به تهیه و در اختیار بیمارستان حضرت فاطمه میاندوآب قرار دادند که برای خرید این ماسک ها 60 میلیون ريال از طرف این خیران صرف شده است.
وی ادامه داد: جناب آقای وندنوروز خیر دیگری بود که امروز با حضور در دفتر مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب مبلغ ۲۰ میلیون ریال وجه نقد به حوزه سلامت شهرستان اهدا کرد.

گفتنی است از آغاز شیوع کرونا در میاندوآب خیران این شهرستان در ارسال کمک های خود هم برای کادر درمان بیمارستانهای شهر، هم برای نیازمندان و آسیب دیده های کرونا سنگ تمام گذاشتند که بارها تحسین مسئولان شهرستان در جلسات متعدد را به دنبال داشته است.
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی شود