» » مافیای الکل مانع توزیع الکل در سطح میاندوآب و استان است

مافیای الکل مانع توزیع الکل در سطح میاندوآب و استان است

در تاریخ : 01.02.99
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 373
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
رئیس اداره صمت میاندوآب؛ مافیای الکل مانع توزیع الکل در سطح میاندوآب و استان است.

به گزارش خبرنگار میاندوآب پرس،صبح امروز 1 اردیبهشت ماه رحمان درفشی در جلسه ستاد شهرستانی مقابله با کرونای میاندوآب گفت: در حالی که طبق دستورالعمل تعزیرات، الکل جزو موادی است که نباید بیش از 48 ساعت دپو شود، در حال حاضر بیش از 15 روز است که محصولات تولید شده کارخانه میاندوآب در انبارها مانده و حواله خروج صادر نمی شود.

درفشی گفت: طبق مصوبه ستاد کرونای استان و تاکید استاندار الکل های تولیدی کارخانه میاندوآب تنها با حواله معاونت غذا و داروی استان قابل خروج از کارخانه است و در حال حاضر بیش از 110 هزار لیتر الکل در انبار کارخانه موجود است که حواله ای صادر نشده است.

رئیس اداره صمت میاندوآب با اشاره به نیاز فعلی مردم میاندوآب به الکل گفت: در حالی که مردم از ما الکل می خواهند ، محصول تولیدی کارخانه ما اجازه عرضه به بازار را ندارد و این الکل ها پس از طی مراحلی باید تبدیل به مواد ضدعفونی کننده شده و با قیمت های گزاف به دست مصرف کننده ها برسد.

درفشی گفت: به نظر می رسد دست های پشت پرده و جریان مافیایی با استفاده از جو کرونایی در استان ،اجازه عرضه الکل تولید شده به بازار را نمی دهد و تولید کننده هم دیگر توان تولید و انبار این محصول را ندارد و در آستانه تعطیلی قرار گرفته است.

شهرستان میاندوآب با جمعیتی بیش از 280 هزار نفر در جنوب آذربایجان غربی قرار دارد و با ظرفیت هایی که دارد از اول اسفند ماه با استفاده از ملاس چغندر و دکستروز ذرت با تولید روزانه 7 هزار لیتر الکل به قطب تولید الکل آذربایجان غربی تبدیل شد.
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی شود