میاندوآب پرس » مهمترین اخبار » ارائه خدمات پزشکی رایگان در مناطق محروم میاندوآب به مناسبت هفته دفاع مقدس

ارائه خدمات پزشکی رایگان در مناطق محروم میاندوآب به مناسبت هفته دفاع مقدس

در تاریخ : 04 مهر 1397
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 2,896
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب گفت :اکیپ سلامت شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب به مناسبت هفته دفاع مقدس بیماران هشت روستای بخش باروق شهرستان میاندوآب را به صورت رایگان ویزیت کردند
به گزارش میاندوآب پرس، سهراب حیدری در گفتگو با خبرنگاران گفت:به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس خدمات بهداشتی درمانی رایگان برای اهالی 8 روستای محروم بخش باروق میاندوآب ارائه شد.
حیدری افزود: خدمات بهداشتی درمانی رایگان پیرو منویات رهبر معظم انقلاب و فرماندهی کل قوا مبنی بر اجرای اردوهای جهادی و ارائه خدمات به ویژه در مناطق روستایی و در راستای شعار سلامت برای همه،همه برای سلامت در چارچوب طرح تحول سلامت شبکه بهداشت درمان میاندوآب انجام گرفت.
وی ادامه داد: بی تردید این طرح با استقبال بیش از حد مردم مناطق محروم مواجه است و یکی از تاثیرگذارترین طرح های محرومیت زدایی و کمک به مردم بی بضاعت است که امیدواریم  هر ساله در ایام مختلف سال شاهد برگزاری آن باشیم.
مدیریت شبکه بهداشت ودرمان میاندوآب اضافه کرد: اجرای این طرح ها به صورت داوطلبانه و با همکاری و مشارکت چند تن از پزشکان متخصص عفونی، متخصص داخلی، متخصص چشم ، متخصص زنان و زایمان و متخصص ارتوپد انجام، و بیماران داروی رایگان دریافت نمودند.
به گزارش میاندوآب پرس در این طرح به 300 نفر از بیماران روستاهای اولامچی، نخطالو، حیدرباغی، حاجی کند، آغکند، زاغه، تازه کند و آت درسی خدمات درمانی و دارویی ارائه شد.


تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود