میاندوآب پرس » مهمترین اخبار » بازدید رئیس دادگستری و دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان میاندوآب از زندان

بازدید رئیس دادگستری و دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان میاندوآب از زندان

در تاریخ : 06 آبان 1397
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 2,043
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
رئیس دادگستری و دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان میاندوآب از زندان این شهر بازدید کردند.

گل حسینی رئیس دادگستری و اصلانی دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان میاندوآب ، با حضور در زندان میاندوآب ضمن دیدار با مسئولین زندان ، با مددجویان حوزه قضائی میاندوآب دیدار و گفتگو نمودند .

به گزارش میاندوآب پرس و به نقل از روابط عمومی اداره کل زندانهای آذربایجان غربی ، صفر اکبری رئیس زندان میاندوآب ضمن احساس خرسندی از حضور قضات و مسئولین قضائی در زندان گفت: این بازدید ها در جهت رفع مشکلات قضایی و افزایش نشاط مددجویان  و بررسی مشکلات حضوری آن ها انجام می شود.

وی در ادامه ضمن بیان مشکلات قضایی مددجویان افزود : امیدواریم بتوانیم با تعامل و همکاری با مجموعه های قضایی استان گام موثری در جهت رفع مسائل و مشکلات مددجویان برداریم ، تا روند رسیدگی به پرونده ها با سرعت بیشتری صورت پذیرد و وضعیت قضایی انها مشخص شود.

حجت الاسلام گل حسینی رئیس دادگستری شهرستان میاندوآب نیز در این دیدار اظهار داشت : مسئولین زندان اهتمام جدی در فراهم نمودن شرایط جهت اصلاح و تربیت زندانیان در مجموعه زندان داشته اند و امروز شاهد عملکرد خوب مجموعه زندان و مسولین واحدها بودیم.

وی افزود : دستگاه قضایی در تلاش است تا از مجازات زندان به عنوان یک ابزار موثر اصلاحی و تربیتی و توانمندسازی زندانی برای فراگیری آموزه های موثر و مهارت های اساسی زندگی و بازگشت سعادتمندانه به جامعه استفاده کند تا وی پس از آزادی از زندان و ورود به جامعه به عنوان یک فرد مفید برای زندگی اجتماعی مورد استقبال مردم و افکار عمومی قرار گیرد.

همجنین اصلانی دادستان بصورت فوق العاده به تعداد ۷ نفر از مددجویان واجد شرایط رای کار و ۱۰ نفر مرخصی اعطاء نمودند.

تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود