میاندوآب پرس » مهمترین اخبار » جاده میاندوآب - بوکان بهسازی می شود

جاده میاندوآب - بوکان بهسازی می شود

در تاریخ : 24 آذر 1397
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 998
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
به گزارش میاندوآب پرس معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار میاندوآب به همراه رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای و مسئول بازرسی و رسیدگی به شکایات فرمانداری میاندوآب از مسیر میاندوآب بوکان بازدید کرد.
ناصر سلمان زاده در این بازدید گفت: محور میاندوآب – بوکان جزو پرترددترین جاده های مواصلاتی کشور است که غالبا نیزخودروهای سنگین و باری تردد می کنند و وضعیت نامطلوب این محور در حدفاصل میدان عاشورا تا سه راهی نوروزلو ، موجب نارضایتی شدید اهالی این منطقه شده است.
وی با اشاره به تصمیم جدی مسئولین بر ترمیم و بهسازی این مسیر گفت: تمامی اقدامات برای بهسازی و روکش آسفالت این مسیر انجام شده و در مراحل پایانی می باشد که منتظر اتمام مراحل اداری توسط پیمانکار پروژه هستیم ولی جهت رفاه حال مردم منطقه اقداماتی در زمینه بهسازی مسیر طی چند روز آینده انجام خواهد شد تا عملیات نهایی بهسازی مسیر در آینده ای نزدیک به مرحله اجرا درآید.
به گزارش ایسنا این محور به دلیل ترانزیتی بودن و قرار گرفتن در کریدور شمالغرب به جنوب ترافیک سنگینی  را تجربه می کندو انواع وسائل نقلیه سنگین و نیمه سنگین در آن تردد دارند ،شهرستان میاندوآب سال 92، 20 کیلومتر حوزه استحفاظی خود در این را به یک بزرگراه چهار بانده تبدیل کرد و آن را  به زیر ترافیک برد.
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود