میاندوآب پرس » مهمترین اخبار » فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب با صدور پیامی ضمن درخواست حلالیت ، با مردم و مسئولان میاندوآب خداحافظی کرد.

فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب با صدور پیامی ضمن درخواست حلالیت ، با مردم و مسئولان میاندوآب خداحافظی کرد.

در تاریخ : 29 آذر 1397
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 1,039
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
ناصر امیری فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب با صدور پیامی ضمن درخواست حلالیت ، با مردم و مسئولان میاندوآب خداحافظی کرد.
به گزارش میاندوآب پرس متن پیام به این شرح است:

بنام خداوند بخشنده مهربان
با عرض سلام و ادب
مردم شهید پرور میاندوآب
خداوند منان را شاکرم که بر من منت نهاد تا بخشی از عمر خویش را در جمع با صفا و پر محبت شما بزرگواران و سنگر خدمت به نظام مقدس و ملت شریف میاندوآب سپری کنم، به یقین ادعا میکنم که در طول این مدت بهره فراوانی از آموزه های انسانی، اخلاقی، علمی و فنی شما مدیران توانمند و همکاران پرتلاش و اندیشمند محترم نصیب اینجانب شده است.
ضمن عرض سپاس و قدردانی از الطاف شما مردم شریف میاندوآب، از خداوند متعال نعمات بی کران و استمداد و پشتیبانی برای شما عزیزان آرزومندم.
با توجه به پایان دوره خدمتی اینجانب در شهرستان میاندوآب، در خدمت شما عزیزان نخواهم بود. با امید به اینکه خدمات اینجانب در شهرستان میاندوآب مورد قبول حضرت حق و اهالی منطقه قرار گرفته باشد و از صمیم قلب خواستارم قصورو کوتاهی ها ی  اینجانب را بخشیده و این حقیر را حلال فرمایید ، همگی شما را به خداوند بزرگ می سپارم.
با سپاس
ناصر امیری
خادم مردم شهیدپرور میاندوآب
امیری امروز مورد تجلیل بخشداران، اعضای شورای شهر و روستا و برخی مسئولان شهرستانی قرار گرفت.

گفتنی است از تیر ماه سال 94 ناصر امیری فرماندار شهرستان میاندوآب بود و امروز 29 آذر ماه با حکم استاندار مهدی قهرمانی به عنوان فرماندار جدید میاندوآب انتخاب شد.
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود