میاندوآب پرس » مهمترین اخبار » مهدی قهرمانی به عنوان بیست و هشتمین فرماندار میاندوآب معرفی و از خدمات ناصر امیری تجلیل شد

مهدی قهرمانی به عنوان بیست و هشتمین فرماندار میاندوآب معرفی و از خدمات ناصر امیری تجلیل شد

در تاریخ : 01 دی 1397
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 1,817
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی گفت: مهدی قهرمانی با تجاربی که دارد می تواند منشا خدمات ارزنده برای میاندوآب باشد.
به گزارش میاندوآب پرس ، علی مصطفوی در آیین تودیع و معارفه فرماندار شهرستان میاندوآب گفت: تا 40 روز دیگر وارد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خواهیم شد و آغاز پنجمین دهه حکومت اسلامی را جشن خواهیم گرفت و انتظار داریم تمام مسئولان در هر جایگاهی که هستند عملکرد نظام را برای مردم تبیین کنند، حتماً در برنامه های دهه فجر از حضور مردم استفاده کنند و برنامه ها باید حول محور مردم اجرا شود.
مصطفوی با اشاره به اینکه مردم ولی نعمت ما هستند گفت: اگر مردم نباشند ما هیچی نیستیم لذا باید در تکریم ارباب رجوع تلاش کنیم اگر امروز ما حرفی در دنیا برای گفتن داریم به خاطر پشتیبانی همین مردم است و همانگونه که شاهد بودید در 13 آبان امسال تهدیدات دشمن به اوج خود رسیده بود ولی مردم با حضور خود در راهپیمایی روز ضد استکبار نشان دادند که همیشه پشتیبان این نظام هستند.
معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی گفت: استکبار جهانی امروز وحدت ما را نشانه رفته است و از رسیدن انقلاب به ۴۰ سالگی ناراحت است و ما از گروههای سیاسی انتظار داریم در زمینه رسیدن به وحدت و انسجام تلاش های مضاعفی داشته باشند.
وی ادامه داد: انتقاد لازمه تحرک و پویایی است اما این انتقادها نباید منجر به توهین و تخریب شوند ، در چارچوب نظام و در چارچوب قانون انتقاد همیشه سازنده خواهد بود .
علی مصطفوی میاندوآب را به عنوان یک شهر ویژه و استراتژیک اعلام کرد و گفت: دشمن زمان جنگ تا لب شهرستان هم آمده بود جوانان میاندوآبی توانستند هم از انقلاب دفاع کنند و هم در جبهه های حق علیه باطل حضور داشتند و وجود 850 شهید این شهرستان در زادگاه باکری ها مهر تاییدی بر این گفته هاست و ما هم اعتقاد داریم این شهرستان ویژه است و نگاه ویژه ای هم در استانداری به این شهرستان داریم.

وی ناصر امیری فرماندار اسبق میاندوب را فردی کاردان معرفی کرد و گفت: امیری در هر شهری بوده منشا خدمات خیری بوده است و بر خودم لازم می دانم از خدمات ارزشمندی که در دوران فرمانداری میاندوآب داشته اند تقدیر و تشکر نمایم ، ناصر امیری یکی از فرمانداران دلسوز و همیشه پیگیر امورات بود و ما هم نمی خواستیم چنین نیرویی را از دست بدهیم ولی به دلیل اتمام حکم ماموریت ایشان و عدم تمدید آن توسط وزارتخانه مربوطه استاندار پیشنهاد دادند مهدی قهرمانی به سمت فرمانداری میاندوآب منصوب شود.
مصطفوی گفت: قهرمانی امروز به عنوان بیست و هشتمین فرماندار میاندوآب و دومین فرماندار بومی این شهر معرفی می شوند و تجربیات گذشته ایشان در مقام بخشداری و فرمانداری و مدیر کلی می تواند کمک کند خدمات بهتری با عنایت خداوند به این مردم در جهت توسعه شهرستان ارائه دهند.
وی در ادامه با اشاره به اینکه حانواده شهدا چشم و چراغ این ملت هستند، گفت : گاهی افراد برای رسیدن به اهداف سیاسی از خانواده شهدا استفاده ابزاری می کنند ولی واقعیت این است که خانواده شهدا همان طور که عزیزان خودشان را فدای نظام کرده اند اگر اتفاقی هم برای این کشور بیافتد باز هم اولین کسانی خواهند بود که جان خودشان را فدای این نظام خواهند کرد.
در پایان این مراسم از خدمات 43 ماهه ناصر امیری به عنوان فرماندار میاندوآب قدردانی و مهدی قهرمانی به عنوان فرماندار جدید معرفی شد
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود