میاندوآب پرس » مهمترین اخبار » بزرگترین سرمایه و مخزن جمهوری اسلامی خانواده شهدا هستند

بزرگترین سرمایه و مخزن جمهوری اسلامی خانواده شهدا هستند

در تاریخ : 01 دی 1397
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 793
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی گفت: ما فرزند انقلابی هستیم که مبتنی بر ولایت فقیه است.
به گزارش میاندوآب پرس ، جهانبخش محبی نیا در آیین تودیع و معارفه فرماندار میاندوآب گفت: همه ما فرزند انقلاب اسلامی هستیم که مبتنی بر ولایت فقیه است، در داخل محدوده ولایت مکاتبی هم هستند که در گفتمانی بنام توحید و امامت تعریف می شوند و همه به پایه های اصلی این گفتمان اعتقاد داریم این پایه ها هر چقدر مستحکتر باشد سخت افزار تولید  و هم تولید نرم افزار در بالاترین سطح می تواند عزت و سعادت ملت ایران اسلامی را تامین کند.
محبی نیا گفت: در برخی محافل قرائت های منفی شنیده می شود که لازم است بگوییم، بزرگترین سرمایه و مخزن جمهوری اسلامی خانواده شهدا هستند ،بدقلق ترین دشمنان انقلاب هم در مقابل شهدا سر خم می کنند و به شهدا جسارت نمی کنند، حتما خانواده شهدا در مبانی نظری و حوزه عملی سر منشا مشروعیت و منشا قدرت زایی ملت و مسئولان هستند .
محبی نیا گفت: وقتی رئیس جمهور دیوانه آمریکا از یک افسر نیروی هوایی آن کشور که بر اثر سانحه کشته شده است به عنوان قهرمانان ملت آمریکا یاد می کند ما چگونه می توانیم از شهدایمان به نیکی یاد نکنیم که امروز امنیت کشورمان را مدیون آنها هستیم.
وی سپاه را مظهراقتدار و توانایی جمهوری اسلامی برشمرد و گفت: راست و چپ قویتر شدن بنیه دفاعی سپاه را افتخار می دانند و حتی مسئولان برنامه و بودجه در محافل خصوصی اعلام کرده اند کم کردن بودجه نظامی گناه است و تمام تلاش خود را برای افزایش قدرت سپاه بکار می گیرند.
نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه امیری فرماندار اسبق میاندوآب در برگزاری انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا و همچنین نمایندگی مجلس بسیار موفق عمل کرد، گفت : در حوزه مسائل عمرانی، پروژه های ملی و شهرستانی از ایشان رضایت داریم و امروز این مسئولیت را به بردار شهید واگذار می کند و نگرش ما این است که قهرمانی هم عملکرد موفقیت آمیزی خواهد داشت.
وی ادامه داد: دنیا در بحران معرفتی قرار دارد ، در فلسه غرب و شرق هیچ کس جرات نمی کرد بگوید اخلاق نمی تواند مکتب ایجاد کند و رئیس جمهور یک کشور برای آنکه اروپا را نابود کند به ناسیونالیسم مشروعیت می دهد و در حالی که اعتقاد به لیبرالیسم دارند، ناسیونالیسم را نیمه لیبرالسیم می خوانند بسیار خطرناک است و از بروز یک فاجعه بزرگ خبر می دهد.

تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود