میاندوآب پرس » مهمترین اخبار » کارخانه آسفالت شهرداری افتتاح شد

کارخانه آسفالت شهرداری افتتاح شد

در تاریخ : 21 بهمن 1397
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 1,465
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
کارخانه آسفالت شهرداری میاندوآب با حضور اعضای شورای اداری میاندوآب و نایب رئیس کمسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی به بهره برداری رسید.
به گزارش خبرنگار میاندوآب پرس، تراب قهرمانی رئیس شورای شهر میاندوآب در آیین بهره برداری از این کارخانه گفت: این کارخانه با ظرفیت تولید 120 تن آسفالت در ساعت در زمینی به مساحت 850 هزار متر مربع ساخته شده است.
رئیس شورای شهر میاندوآب گفت: برای خرید تجهیزات این کارخانه 25 میلیارد ريال هزینه شده است و برای راه اندازی این کارخانه هم 10 میلیارد ريال هزینه صرف شده است و با آغاز بکار این کارخانه برای 10 تا 15 نفر به صورت مستقیم و برای 40 نفر به صورت غیر مستقیم اشتغال ایجاد خواهد شد.
رسول ملکی شهردار میاندوآب هم در این آیین گفت: از صفر تا 100 این مجموعه توسط نیروهای شهرداری کار شده است و طی یکسال گذشته شهرداری میاندوآب یکی از معدود اورگان های سطح کشور و تنها شهرداری استان بود که توانست 30 میلیارد ريال اعتبار کم بهره دریافت کند و این امر به این سادگی حاصل نشد و با پیگیری ها شبانه روزی اعضای شورای شهر و مساعدت محبی نیا نماینده مردم در مجلس بدست آمد.
شهردار میاندوآب گفت: وقتی صحبت از توسعه پایدار می شود باید زیرساخت هایش فراهم باشد، توسعه پایدار محقق نمی شود مگر اینکه درآمد پایدار وجود داشته باشد و ایجاد این کارخانه متعلق به همه مردم شهرستان است و درآمد حاصل از این راه صرف عمران و آبادانی شهر خواهد شد.
ملکی ادامه داد: این کارخانه یادگاری برای شهرستان خواهد بود که تقدیم روح بلند شهدای شهرستان می کنیم و امیدواریم بتوانیم ادامه دهنده راه شهدا باشیم .
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود