میاندوآب پرس » مهمترین اخبار » دستگیری شبانه دو صیاد متخلف در رودخانه زرینه رود میاندوآب

دستگیری شبانه دو صیاد متخلف در رودخانه زرینه رود میاندوآب

در تاریخ : 07 اسفند 1397
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 1,042
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
رئیس اداره حفاظت از محیط زیست میاندوآب گفت: دو صیاد متخلف در سواحل زرینه رود میاندوآب دستگیر شدند.
به گزارش خبرنگار میاندوآب پرس، علیرضا بقالی در گفتگو با خبرنگاران افزود: در جریان گشت و کنترل شبانه سواحل زرینه رود توسط ماموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان میاندوآب جهت جلوگیری از تخلفات شکار و صید غیرمجاز ، دو نفر صیاد متخلف که بطور غیرقانونی و غیرمجاز اقدام به صیادی نموده بودند دستگیر شدند.
بقالی ادامه داد: از خودروی متخلفین دو رشته تور دام و دو عدد چکمه بلند و دو عدد تیوپ کشف و ضبط گردید و جمع آوری 4 رشته طور دیگر که در رودخانه دام بسته بودند تا ساعت 3 بامداد امروز 7 اسفند ماه به طول انجامید.

وی گفت: از متخلفین 360 قطعه ماهی که 34  قطعه آن از نوع ماهی سفید جویباری بود کشف و طی صورتجلسه پرونده این تخلف به مراجع قضایی جهت رسیدگی ارسال گردید.
رئیس اداره حفاظت از محیط زیست میاندوآب گفت: با توجه به نزدیک شدن به فصل ممنوعیت صید ماهی (فصل تخم ریزی) عملیات پاکسازی از صیادان متخلف که با ادوات ممنوعه  اقدام به صید می کنند به شدت ادامه خواهد یافت.
علیرضا بقالی به آمار دستگیری و کشفیات سال 97 هم اشاره کرد و گفت: طی امسال 57 شکارچی و صیاد متخلف دستگیر و تحویل مقامات قضایی شده است و همچنین 62 مورد کشف تخلفات ناشی از شکار و صید غیرمجاز داشته ایم و 13 مورد هم تخلفات مربوط به تخریب و تصرف کشف شده است.
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود