میاندوآب پرس » مهمترین اخبار » عملیات آسفالت 10 کیلیومتر از محور میاندوآب- بوکان آغاز شد.

عملیات آسفالت 10 کیلیومتر از محور میاندوآب- بوکان آغاز شد.

در تاریخ : 23 فروردین 1398
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 2,215
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
 مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: عملیات آسفالت 10 کیلیومتر از محور میاندوآب- بوکان آغاز شد.
به گزارش خبرنگار میاندوآب پرس، ارسلان شکری که همراه استاندار آذربایجان غربی به میاندوآب سفر کرده بود در گفتگو با خبرنگاران با اعلام این خبر افزود؛با توجه به اینکه بخشی از جاده میاندوآب-بوکان در محدوده میدان عاشورا تا روستای سوگلی تپه به شدت تخریب شده بود و لازم است آسفالت فعلی کنده شود و بعد از لکه گیری کامل آسفالت شود، این پروژه به یک پیمانکار با سابقه سپرده شد.
وی گفت: این محور 4 بانده است و 5 کیلومتراز جاده رفت و 5 کیلومتر برگشت از این جاده  قراردادش با پیمانکار بسته شده و از امروز عملیات آسفالت این محور آغاز شد.
شکری با اشاره به میزان اعتبار این پروژه گفت: این پروژه با اعتبار 60 میلیارد ريال طبق قرارداد با پیمانکارمقرر گردیده تا شهریور امسال تکمیل گردد اما با توجه به شناختی که از پیمانکار این پروژه داریم پیش بینی می کنم این پروژه تا دو ماه آینده به اتمام برسد.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی ادامه داد: 100 میلیارد ريال در حال حاضر در همین شهرستان میاندوآب برای روکش آسفالت محورهای مواصلاتی قرارداد داریم و در طرح نوروزی هم حدود دو کیلومتر از محور میاندوآب-ملکان که تخریب شده بود روکش آسفالت شد.

به گزارش میاندوآب پرس، میاندوآب بر سر پنج راهی میان شهرهای شاهیندژ، بوکان، مهاباد ، چاروایماق و ملکان قرار دارد و سه استان آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی و کردستان را به هم متصل کرده است و با توجه به پرترافیک بودن محورهای مواصلاتی شهرستان هزینه ترمیم و نگهداری جاده ها بیش از سایر شهرستان های استان است.

تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود