میاندوآب پرس » مهمترین اخبار » بعد از گذشت 26 سال از آغاز احداث جاده میاندوآب-میانه، همچنان کارگران مشغول کارند

بعد از گذشت 26 سال از آغاز احداث جاده میاندوآب-میانه، همچنان کارگران مشغول کارند

در تاریخ : 11 اردیبهشت 1398
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 1,868
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
 معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزیر راه و شهرسازی در بازدید از جاده سرچم گفت: این تقصر دستگاه دولتی است که یک پروژه این چنین فرسایشی کار شده است.
به گزارش خبرنگار میاندوآب پرس، مهران کفاش امروز به همراه محبی نیا نماینده میاندوآب در مجلس شورای اسلامی و مسئولین استانی و شهرستانی از پروژه در حال احداث جاده میاندوآب-میانه بازدید کرد و در واکنش به طولانی شدن ساخت این جاده گفت: جاده ای که ساختش بیش از 25 سال طول کشیده است به جای اینکه زیر ترافیک باشد تبدیل به محلی برای تماشای نقطه ضعف دولت ها تبدیل شده است، پروژه ای که 90 دردصد پیشرفت کاری دارد ما بی خود می کنیم قبل از اتمام این پروژه، پروژه ی دیگری را آغاز کنیم.
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه سیاست وزیر هم اتمام پروژه های فعلی در حال ساخت است گفت: پروژه ای که ما امروز دیدیم، باید از بردباری و نجابت مردم و نماینده این شهر تشکر کرد که اتفاق دیگری را رقم نزدند، ولی قول می دهم این پروژه را تا اتمام کامل پیگیری کنیم.
مهران کفاش  ادامه داد: مدیریت مسئولین ما هم سنتی شده است و راحت می گویند بودجه نیست و کاری هم برای تامین اعتبار انجام نمی دهند و در حالی که می شود با راههای جدیدی مثل تهاتر و اوراق بسیاری از کارها را پیش برد.
وی ادامه داد: پروژه 181 کیلومتری جاده میاندوآب_میانه 90 دردصد پیشرفت فیزیکی دارد و با توجه به حساسیت ها بوجود آمده تلاش می کنیم تا پایان امسال مسیرگشایی به اتمام برسد.

جهانبخش محبی نیا نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی هم گفت: در قبال این پروژه دولت و مجلس و پیمانکار مسئول هستند، امروز رفتار پیمانکار و کارکنان ایشان نشان داد حمالی سه ساله بنده بی فایده بوده است و پروژه پیشرفت ملموسی نداشته است.
وی ادامه داد: کارگران امروز اعلام می کنند به دلیل طلب ناچیز 500 میلیون تومانی کار را تعطیل خواهند کرد در حالی که این مبلغ برای پیمانکار توانمندی مثل شرکت تکنو مبلغی نیست، من بارها از شمای پیمانکار دفاع کرده ام و درحالی که بحث ماده 48 مطرح بود من اجازه نداده ام چنین بحثی طرح شود اما امروز پیمانکار کارکنانش را به روی دولت تحریک می کند .
محبی نیا گفت: هم شمای پیمانکار خیانت می کنید هم آقالار(نماینده شرکت زیرساخت) و با این وضعیت من مطمئنم تا سال بعد هم این پروژه به بهره برداری نمی رسد،از آن طرف هم خود نیروهای دولتی مثل آخوندی و اسلامی سر دولت را کلاه می گذارند و تخصیص ها معلوم نیست با چه ملاکی انجام می شود.
محبی نیا به قدری عصبانی شده بود که نمکدان را چنان بر روی میز کوبید که به چندین تکه تقسیم شد.

بازدید از ساختمان راه آهن میاندوآب و پروژه کنار گذر شمالی میاندوآب از دیگر برنامه های امروز معاون وزیر راه و شهرسازی در میاندوآب بود.
به گزارش میاندوآب پرس، جاده میاندوآب-میانه ، با گذشت ۲۶ سال از آغاز عملیات اجرایی به عنوان قدیمی ترین جاده در دست احداث کشور شناخته می شود و در سفر اخیر رئیس جمهور به استان آذربایجان غربی هم 70 میلیارد تومان بودجه برای اتمام این پروژه مصوب شده است و مردم منطقه همچنان چشم انتظار تخصیص این بودجه برای اتمام ساخت این جاده هستند..


تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود