اخبار میاندوآب » مهمترین اخبار » شرایط را برای سرمایه گذاری بخش خصوصی در پروژه های گردشگری تسهیل می کنیم

شرایط را برای سرمایه گذاری بخش خصوصی در پروژه های گردشگری تسهیل می کنیم

در تاریخ : 30 تیر 1398
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 568
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان غربی گفت: شرایط را برای سرمایه گذاری بخش خصوصی در پروژه های گردشگری تسهیل می کنیم.
به گزارش خبرنگار میاندوآب پرس، جلیل جباری در حاشیه سفر امروز خود به خبرنگاران گفت:به منظور برنامه ریزی و تعیین اولویت های کاری سال 98 نشستی با فرماندار میاندوآب برگزار کردیم و بیشتر بحث حول محور تقویت حوزه گردشگری و سرمایه گذاری در بخش میراث فرهنگی و گردشگری میاندوآب انجام شد.
جباری گفت : با توجه به پتانسیل ها و ظرفیت های گردشگری که میاندوآب دارد ، هدف این است با ایجاد زمینه های مناسب و ترغیب مسئولین شهرستان برای ارائه مشوق ها و سیاست های تشویقی حضور سرمایه گذاران و اعطای زمین رایگان یا معافیت در اخذ عوارض ساختمانی بتوانیم انگیزه مناسبی برای سرمایه گذاران بخش خصوصی ایجاد کنیم.
وی ادامه داد: سازمان میراث فرهنگی هم از طریق اعطای تسهیلات فنی و اعتباری برای سرمایه گذاران از محل صندوق توسعه ملی برای طرح هایی که داری توجیح اقتصادی و فنی هستند آماده است کمک کند و اخیراً هم تفاهمنامه های خوبی بین سازمان میراث فرهنگی و وزارت نیرو در سطح ملی منعقد شده است تا در جهت فراهم کردن زمینه سرمایه گذاری در کنار منابع آبی مانند سد نوروزلو یا زرینه رود میاندوآب تسهیل شود و امیدواریم با همکاری آب منطقه ای آذربایجان غربی زمینه را برای سرمایه گذاری بخش خصوصی فراهم کنیم.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان غربی گفت: آماده ایم با تهیه ساز و کار لازم برای بازدید عموم مردم از سد نوروزلو و جهت بهینه سازی محیط این سد به سرمایه گذاران بخش خصوصی واگذار نماییم، که این کار در گرو همکاری امور آب است و امیدواریم با تاکیدی که استاندار داشته است این توافق هم هر چه سریعتر انجام شود.
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود