میاندوآب پرس » مهمترین اخبار » مسئولی که به مردم دروغ می گوید بزرگترین آفت نظام است

مسئولی که به مردم دروغ می گوید بزرگترین آفت نظام است

در تاریخ : 30 تیر 1398
توسط : miandoab
نظرات : 0
بازدیدها : 588
پایگاه خبری میاندوآب پرس(miandoabPRESS.ir):
فرماندار میاندوآب گفت: مسئولی که به مردم دروغ می گوید بزرگترین آفت این نظام است
به گزارش خبرنگار میاندوآب پرس، مهدی قهرمانی در نخستین جلسه شورای سیاست گذاری توسعه میاندوآب گفت: الویت ما احیای واحدهای راکد صنعتی است، اما تغییر کاربری لازم است چرا که اعطای تسهیلات هم نمی تواند واحدهایی را که توجیح اقصادی ندارد به چرخه تولید برگرداند، امسال توانسته ایم 3 واحد صنعتی راکد در شهرک صنعتی میاندوآب را با تغییر کاربری احیا کنیم.
قهرمانی ادامه داد: این رویه در کل استان به الگو تبدیل شده است و اکثر شهرهای استان تلاش می کنند با تغییر کاربری واحدهای راکد خود را احیا کنند، اعطای تسهیلات در بسیاری از مواردنه تنها نتوانسته است راهکار مناسبی برای احیای این واحدهای صنعتی باشد بلکه در مواردی هم مشاهده شده این تسهیلات به قصد پولشویی گرفته می شود..
وی با اشاره به اینکه آسفالت حدود 4 کیلومتر از جاده میاندوآب-مهاباد هم به پایان رسیده است گفت: در بخش هایی از این جاده لازم است نیوجرسی و گاردریل کار شود تا تحویل راهداری گردد و پس از آن می توان از این جاده هم استفاده کرد.
فرماندار میاندوآب گفت: برای توسعه شهرستان در حال رایزنی با وزارت جهاد کشاورزی هستیم تا سایت گلخانه ای ایستگاه کشاورزی میاندوآب را که مجوز هم دارد احداث نماییم.
مهدی قهرمانی گفت: مسئولی که به مردم دروغ می گوید بزرگترین آفت این نظام است و موجب زیر سوال رفتن مسئولین دیگر هم می شوند، بعضا در سالهای گذشته سرمایه گذار بزرگی هم به این شهر آمده و توسط افرادی تهدید شده است و فرار را به قرار ترجیح داده است، پس باید نگرش ها عوض شود و شرایط را برای سرمایه گذاران فراهم نماییم و تنگ نظر نباشیم.
وی ادامه داد: اگر موانعی هم در راه توسعه شهرستان وجود دارد با وحدت و همدلی پشت سر خواهیم گذاشت، اگر حمایتی نشود مشکلات بیشتر هم خواهم شد و تعهد می دهم که هر سرمایه گذاری به این شهرستان بیاید با تمام توان پیگیر حل مشکلات ایشان باشم و برای پیشرفت شهر تلاش کنیم.
در این جلسه حجت الاسلام گل حسینی رئیس دادگستری میاندوآب هم با تاکید بر تمرکز روی اشتفالزایی بنگاههای زود بازده گفت: سرمایه گذاری روی طرح های خرد بازدهی بهتری از پروژه های بزرگی دارد که زمان اجرای زیاد هم نیاز دارد و معمولاً هم روی کاغذ می ماند و اجرایی نمی شود.
رئیس دادگستری میاندوآب ادامه داد: برای توسعه شهرستان استفاده از ایده های نخبگان و جوانان هم بسیار می تواند موثر باشد و ایجاد بازارچه کالاهای مرزی در این شهرستان که شاهراه عبور مسافران برای دسترسی یه شهرهای مرزی است تاثیر زیادی در اقتصاد شهرستان خواهد داشت کما اینکه طبق دستورالعمل حمل کالاهای وارداتی از شهرهای مرزی استان به میاندوآب هم مانعی ندارد.
حجت الاسلام گل حسینی ادامه داد: داشتن دانشگاههای بزرگ با رشته های متعدد و تحصیلات تکمیلی یکی از عواملی پیشرفت شهرهای همجوار میاندوآب است که توانسته اند در بسیاری از شاخص های اقتصادی از میاندوآب پیشی بگیرند.
تگهای مطلب :
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما :
کد امنیتی :*
عکس خوانده نمی‌شود